פורטיס בבארבי יום שני 16/09/2019 20:30


פורטיס

ערב של רוק'נ'רול, טירוף חושים ודמוקרטיה עם פורטיס בבארבי! הבחירה השפויה

שני
16/09/2019 פתיחת דלתות: 20:30
המופע יחל שעה עד שעה וחצי מפתיחת הדלתות

מחיר: בהתאם למקום שיבחר
פורטיס בבארבי יום שני 16/09/2019 20:30
מופע עמידה
הרישום לאתר יעשה בעת הרכישה לרכישה

 

 שוקי וייס מציג:

פורטיס
מופע בחירות 
ערב של רוק'נ'רול, טירוף חושים ודמוקרטיה עם פורטיס בבארבי!
הבחירה השפויה 
 
16 לספטמבר 2019
 
פעם שניה גלידה! סיבוב שני של גלגלי השיניים הדמוקרטים בישראל לא יעבור בשקט! לקראת הניסיון המי יודע כמה להגדיר שלטון מקומי מהו ובהעדר מנהיגות - יצאנו לבארבי להרים מסיבת בחירות בראשותו של המשוגע הלאומי – פורטיס! זוהי קריאה חד משמעית להתגייס לצבא הדיסטורשן ולהילחם עבור הזכות לבלות עד שקיעתה של הזריחה  אצלנו לא מפריחים ססמאות או מפריחים שממות - באומה של פורטיס כל אזרח רוקד לצלילי התעמולה, ללא גבולות, שטחים או הבדלי דת, צבע ומין. בירה לכל דורש, הנגאובר לכל מוצא ישר. רמי פורטיס הינו אחד הקולות המשפיעים והחשובים בתולדות המוזיקה הישראלית. החל מאמצע שנות השבעים, עם שורה של להיטים פורצי דרך, שהם כיום המנונים שגורים בפי כל, פורטיס לקח את הפאנק ואת הרוק מהשוליים אל לב המיינסטרים הישראלי, בסגנון, בסאונד ובהגשה הכל כך ייחודיים לו, ללא פשרות או התחשבות במה מקובל.
 
שיריו ואלבומיו הפכו כבר מזמן לפס הקול של דורות של מעריצים, החל מימיו הניסיוניים בהרכבים כמו ז'אן קונפליקט או כרומוזום, השנים המשמעותיות בהן בילה בדרכים ובאירופה עם הרכבו המשפיע מינימל קומפקט, דרך פורטיסחרוף - שיתוף הפעולה הפורה והקאנוני שלו עם שותפו למינימל - ברי סחרוף, וכמובן, אלבומי הסולו הרבים ועמוסי הלהיטים שלו, כל אלבום אמירה ביוגרפית שונה ואישית, משמעותית בדרכה שלה. אלבומו האחרון מדור פיות - הציג תמונה חדשה\ישנה של פורטיס: את סך השפעותיו – מהקלאסי לטכנו, לסוג הרוק שהוא ברא לעצמו ועבור כולנו כאבן דרך במוזיקה הישראלית, בשילוב עם השפעות חדשות וקולות חדשים שטרם נשמעו באלבומיו. שחרור האלבום לווה במסע הופעות עמוס, אנרגטי ורב שבחים ברחבי הארץ.
 
במקביל, חגג פורטיס 30 שנה לאלבומו האלמותי סיפורים מהקופסא בסדרת מופעי סולד-אאוט חגיגיים. את שנת 2018 חתם פורטיס עם זכייה בפרס מפעל הפיס ע"ש לנדאו היוקרתי. לאחרונה זכה פורטיס בפרס מפעל חיים ע"ש אהוד מנור מטעם אקו"ם. 
 
 
עומר ג'ו נווה: גיטרות, קולות, קלידים, אלקטרוניקה ובס / גיא פורטיס: גיטרות וקולות / איתן רז: תופים /
דני עבר הדני: קלידים, קולות ובס / נעה אילי: צ'לו וקולות/ אורי קוטנר: גיטרה בס
 
מחיר 105 ש"ח למקדימים / 125 ש"ח לאחר מכן
 בכדי לבצע הרשמה באתר יש צורך בהרשמה כדי להפוך למשתמש רשום וזאת בכדי להגן על פרטי הלקוח ואמצעי התשלום שברשותו.
אם אינך משתמש רשום תהליך ההרשמה יערך בעת הרכישה!
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי