אירועים היסטוריים

Chet Faker

יוצר הסול אלקטרוני,לראשונה בישראל עם מופע להקה לרגל אלבומו החדש

חמישי
30/10/2014 פתיחת דלתות: 20:30
מחיר: 162 ש"ח

 Chet Faker  בבארבי יום חמישי 30/10/2014 20:30
מופע עמידה
 
 Chet Faker  בבארבי יום חמישי 30/10/2014 20:30
 


 Chet Faker 

 30/10/14 חמישי דלתות 20:30- אזלו כל הכרטיסים

31/10/14 שישי דלתות 21:30

נא לשים לב לשעת פתיחת הדלתות

יוצר הסול האלקטרוני, מטאור הביטים שהופך את עולם המוזיקה העכשווית מבפנים,

מגיע לראשונה לישראל - מופע להקה של איש אחד לרגל אלבומו החדש 

תולדה של תמהיל מוזיקלי אקלקטי, השואב השראות מתקליטי המוטאון של אימו, אוספי הדאנס איביזה של אביו וכמובן ממושא המחווה שבשם הבמה שלו, ניק מרפי האוסטרלי חילק את עשייתו המוזיקלית במשך תקופה ארוכה בין קריירה כסינגר/סונגרייטר לזו כמפיק אלקטרוני. רק כאשר שילב בין השניים, עם ביצוע מקרי ללהיט ההיפ-הופ הניינטיזי "No Diggity", שיועד להשמעה לכמה חברים קרובים, פייקר מצא את אישיותו המוזיקלית והכוכבים התיישרו עבורו. ההייפ האינטרנטי התלקח ובין רגע היוצר האלמוני עלה לתודעה עולמית, כשכבש את המקום הראשון באתר Hype Machine, נכלל בתוכנית של זיין לואו בBBC1-  והיה למופע המדובר של פסטיבל SXSW באותה שנה.

הבחירה להעניק לעצמו שם במה הייתה אומנם כורך (טרם פריצתו, פעל מוזיקאי אוסטרלי מוכר יותר בשם ניק מרפי), אך זו משלימה באופן מעניין את דמותו התקשורתית הרפלקטיבית, העוסקת ללא הרף במתח בין דימוי תקשורתי ליוצר. לא פעם לעג למערך יחסי הציבור שלו או ביטא דאגה קנאית לפרטיותו.  במרץ 2012 הוא שיחרר אי.פי ראשון לקול תרועות, וזכה לתשבוחות מקיר לקיר על הסאונד האווירתי והמעודן שכולו מיניות מתפרצת, כשהסינגל "
I'm Into You מכה גלים.    "Thinking In Textures זכה בשלל פרסים, ביניהם האלבום ם העצמאי הטוב ביותר של רולינג סטונס האוסטרלי.
 
על אף שהצלחתו המוזיקלית הגיעה דווקא בזכות הורדת הטמפו מהביטים האלקטרונים שלו, פייקר בחר שלא לזנוח את עולם הדאנס והדיסקו, בו עסק במשך כל נעוריו, ותרם את קולו לפרוייקט צד של
המפיק Tornado Wallace, עוד אוסטרלי מוצלח למדי.

על הבאת צ'ט פייקר לישראל אחראית חברת ההפקות נרנג'ה, המפיקה גם את הופעותיהם של מ.וורד, בריאן ג'ונסטון מסאקר, טווין שאדו, קורט וייל ומק דה מרקו בישראל.

מחיר כרטיס במכירה מוקדמת - 162 ש"ח
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי