אירועים היסטוריים

Mac DeMarco

משורר הרחוב הסנסציוני והאנטי-גיבור הקנדי מגיע לראשונה לישראל בעקבות אלבומו החדש "Salad Days"

רביעי
13/08/2014 פתיחת דלתות: 20:30
מחיר: 132 ש"ח

Mac DeMarco בבארבי יום רביעי 13/08/2014 20:30
מופע עמידה
 
Mac DeMarco בבארבי יום רביעי 13/08/2014 20:30
 


Mac DeMarco

משורר הרחוב הסנסציוני והאנטי-גיבור הקנדי הידוע באישיותו הבימתית האקסצנטרית,

מגיע לראשונה לישראל בעקבות אלבומו החדש "Salad Days"


מקברייר סמואל לניון דהמרקו הוא משורר מחונן, אנטי מוזיקאי, שמנגן על גיטרה זולה שעלתה רק 30 דולר (קנדי)  ולטענתו "אף מוזיקאי אמיתי לא היה מוכן לנגן עליה", לוקח את העסק בקלילות ובהומור, עם מראה מרושל ומרווח ניכר בין השיניים. בדרכו שלו הוא רוקח מקצבים מבולגנים, כאוטיים ומשונים שמצליחים להתחבר לידי מלודיות מרגשות, בתוספת המילים הפשוטות באופן כמעט אינפנטילי שמצליחות לגעת בנקודות הרגישות ביותר בלב ויוצרות תחושת קרבה וחמימות עוטפת.

הקנדי בן ה-24, החל לעשות מוזיקה בגיל 14 במסגרת כמה להקות תיכון מפוקפקות. לאחר שסיים את לימודיו, הוציא בהפקה עצמית אלבום בכורה תחת השם "מייקאאוט וידיאוטייפ". הפרוייקט לא הצליח להתרומם, הוא עבר למונטריאול, התקשה להתפרנס, ובאין ברירה השתתף בניסויים מדעים למחייתו. שנת 2012 היוותה את נקודת המפנה המשמעותית בקריירה של המוזיקאי, שהשתקע בשלב הזה בברוקלין. הוא הוציא אי.פי ומיד לאחר מכן את אלבום הבכורה שלו, "2". הריליס זכה לתשבוחות מקיר לקיר, ובין היתר קיבל את החותמת היוקרתית
Best New Music מבית מגזין פיצ'פורק. הוא יצא לסיבוב הופעות רחב היקף וקנה לעצמו שם עולמי. לכאורה, המשקל על כתפיו היה כבד למדי עקב הצלחתו המהירה. אך באותה הקלילות האופיינית לו, האלבום החדש, Salad Days, נפתח כאילו אתה כבר באמצע השיר החמישי. בלי הקדמות דרמטיות, ועם ביטחון עצמי מעורר קנאה, דהמרקו מגיש את הסלט המוזיקלי שלו כבר בפריטה הראשונה. מבעד לג'ינגול הגיטרה, נכרת השפעת אבות הפולק, סול והלו- פיי, אבל יותר מכל, סאונד ייחודי של אמן שלקח צעד קדימה ומטעין את מרכולתו האומנותית ברבדים רפלקטיביים. האלבום זוכה לפרגון גדול אף יותר מהמבקרים ומעמדו ממשיך בנסיקה החדה.

עם רגישות אדירה וכשרון מתפרץ להמנוני אהבה לא קונבנציונאלים, הופעותיו עם הלהקה הן גם חוויות רוקנרול מהמעלה הראשונה, המתובלות בהרבה הומור וקאברים בלתי צפויים (וויזר, מטאליקה ולימפ ביזקיט כבר זכו לכבוד). חבורת הניו יורקרים הצעירים שנראים כמו שליחי פיצה מצליחים לעורר התפעלות גם אצל נביאי הזעם של הז'אנר.


הופעתו של דהמרקו בישראל תתקיים בסימן  5 שנים להיווסדה של חברת ההפקות נרנג'ה, לצד הופעתו של קורט וייל שתתקיים יום לפני כן, וניתנת אפשרות לרכוש כרטיס משולב לשתי ההופעות.

כרטיס במכירה מוקדמת – 132 ₪ / בקופה 149 ש"ח 
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי