אירועים היסטוריים

KURT VILE

Kurt Vile and The Violators מגיע לביקור ראשון בישראל

חמישי
31/07/2014 פתיחת דלתות: 20:30
מחיר: 172 ש"ח

KURT VILE  בבארבי יום חמישי 31/07/2014 20:30
מופע עמידה
 
KURT VILE  בבארבי יום חמישי 31/07/2014 20:30
 


נרנג'ה חוגגים 5 שנים

KURT VILE

 and The Violators

הקול החדש של אמריקה המעושנת, גיטריסט ומחייה הפסיי-פולק החולמני, מגיע לביקור ראשון בישראל בעקבות אלבומו האחרון Wakin On A Pretty Daze

בשקט ובבטחה, קורט וייל ממצב עצמו בשנים האחרונות כאחד המוזיקאים המוערכים והחשובים של אמריקה במאה ה-21 . קשה לפספס שיר של וייל כשאתה שומע אותו, צליל הגיטרה מבריק כשיערו הגולש, הריוורב עוטף את קולו במטאפורה מושלמת לתודעתו אפופת העשן. באיחור של כמה עשרות שנים, אמריקה הולידה אייקון היפי, עם מודעות עצמית. נע על הגבול שהוא עצמו שירטט בין קאנטרי,אמריקנה ודרים פופ פסיכדלי, וייל מאתגר את סצנת הסינגר-סונגרייטרים העכשווית ומרענן את תחיית הפולק רוק. הגיטריסט הפורה, שאלבום הבכורה שלו "Constant Hitmaker" ראה אור בשנת 2008, מחזיק בדיסקוגרפיה עשירה שכוללת עד היום עשרה ריליסים, חצי מהם אלבומים באורך מלא, בנוסף לחלקו באלבום הבכורה המופתי של The War on Drugs. כש-Smoke Ring For My Halo  יצא וזכה לחותמת Best New Music  של מגזין המוזיקה פיצ'פורק, שמו של וייל הפך לשגור ברבים.

היוצר יליד פילדלפיה, "עיר אהבת האחים", גדל לצד תשעה אחים ונולד אל שם מחייב במיוחד. הוא הוציא בשנה שעברה שני אי.פיים ואת אלבום האולפן החמישי שלו, Wakin On A Pretty Daze המציג תמהיל מושלם בין השפעות האמריקנה, גישתו החולמנית-אווירתית ותאוות הגיטרה החשמלית ומיצב אותו כיורשם של ניל יאנג, מייקל צ'אפמן (לו הקליט מס' קאברים בעבר)  ות'רסטון מור (עמו הופיע לא מעט בשנים האחרונות)

וייל הוא מינימליסט מטבעו, וגם אם אלבומיו האחרונים זוכים לשיופים הפקתיים מהשורה הראשונה (בהתאם לעלייה החדה במעמדו), גישתו המוזיקלית מאופיינת בין היתר בשירים שבוראים עולם שלם מתוך אקורד בודד, ובהמשך נפתחים אל לחנים פתלתלים ומקוריים, באותו הזמן שהם צנועים ומדיטביים. השימוש הרב בחזרתיות מאפשרת התפתחות דווקא דרך ניואנסים נגינתיים והוספת רבדים על רבדים.

על הבאתו של לישראל אמונה חברת ההפקות העצמאית נרנג'ה שחוגגת 5 שנים , ואחראית על ההופעות הקרובות של מ.וורד 25.6 והבריאן ג'ונסטאון מסקר 15.7. 

כרטיסים -172 ש"ח במכירה מוקדמת/ 189 בקופה
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי