אירועים היסטוריים

GOGOL BORDELLO

THE ROCKNROLLER AFTER-PARTY גוגולבורדלו 19 ביוני 2014

חמישי
19/06/2014 פתיחת דלתות: 20:30
מחיר: 153 ש"ח

GOGOL BORDELLO בבארבי יום חמישי 19/06/2014 20:30
מופע עמידה
 
GOGOL BORDELLO בבארבי יום חמישי 19/06/2014 20:30
 


GOGOL BORDELLO 

THE ROCKNROLLER AFTER-PARTY

אחרי יומיים של רוקנרול(ר) בבלומפילד, המסיבה עוברת להיכל הרוק בקיבוץ גלויות לאפטר פארטי עם להקת המסיבות הכי טובה שאנחנו מכירים:

גוגולבורדלו

19 ביוני, בארבי תל אביב 

אחרי שריגשו אותנו בבשורה על השתתפותם בפסטיבל רוקנרולר 2014 באצטדיון בלומפילד, ההרכב ההיסטרי בניצוחו של יוג'ין הוץ' ימשיך איתנו את החגיגהשלם שכולו רק גוגולבורדלו! 

גוגולבורדלו, אשר הוכתרו בידי מגזין הרולינג סטונס כ"הופעה החיה הפרועה ביותר בעולם" חוזר לישראל בפעם השלישית לאחר התאהבות הדדית בינםלבין הקהלהישראלי שמילא עד אפס מקום את שלושת הערבים הרצופים בבארבי ב- 2011, וקיבל כמה מההופעות העוצמתיות ביותר שהיכלי הבארבי ראו. ועכשיו הג'יפסי-פאנק הפרוע המתובל בצבעים בלקנים צבעוניים ואווירת השחרור וחוסר הגבולות חוזר לסיים את שבוע הרוקנרול ההיסטרי שיכבוש את דרום תל אביב ב- 17-19 ביוני.  ההרכב של גוגול הוא כנראה מה שהופך את הלהקה הזו לצבעונית ומחשמלת, החל ביוג'ין הוץ' הסולן האוקריאני , כנר ואקרודיוניסט רוסיים, רקדנית אסייתית , בסיסט אתיופי, פרקשניסט לטיני ומתופף אמריקאי, לכולם מכנה משותף – קצב בלתי הגיוני ומוסיקאליות מהזן הנדיר. 

גוגולבורדלו מגיעים לישראל השנה בעיצומו של סיבוב הופעות בינלאומי בעקבות הקלטת אלבומם השישי, "PuraVida Conspiracy". המושג הלטיני שמשמעותו "תמצית החיים" קסם להרכב שהרגיששהוא מזקק את רוח המוזיקה והרעיון המהדהד מאחוריה של אנרגיית החיים הנשפכת ומתפרצת היאהחיים. מאחורי הסגנון הפרוע וחסר הגבולות שצמח בפולקלור הרב תרבותי העשיר של סמטאות דאון טאון ניו יורק נמצאחיפוש מתמיד אחר יצירת גרוב בינלאומישהוביל אותם עד לבמות הגדולות בעולם, כולל קילומטראז' על במות פסטיבלים נודעים כמו Coachella, Lollapalooza, Bonnaroo, Roskilde, Rock am Ring, Reading and Leeds ועוד רבים...

האלבום החדש משלב את הרוח ההרפתקנית של הלהקה עם עוגני רוק טהורים, בניצוחו של המפיק Andrew Schepsשלקח חלק בהקלטת אלבומם הפנומנלי .  Trans-continental Hustle

12 הרצועות הגועשות יתווספו לרפרטואר הלהיטים שיעופו על הבמה כשיר האהבה לטיפה המרה Alcohol, שיר החפלה הצוענית - Start Wearing Purpleוההמנון - Pala Tute .

GOGOL BORDELLO

THE ROCKNROLLER AFTER-PARTY

חמישי 19 ביוני, 2014

מחיר : 153 שח במכירה המוקדמת / 180שח מחיר מלא

פתיחת דלתות : 20:30 
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי