אירועים היסטוריים

Brian Jonestown Massacre

להקת הקאלט של אנטון ניוקומב, ומהווה את אחד מעמודי התווך של הרוקנרול, חוזרת לביקור שני בישראל לכבוד אלבומה החדש

שני
14/07/2014 פתיחת דלתות: 20:30
מחיר: 162 ש"ח

Brian Jonestown Massacre בבארבי יום שני 14/07/2014 20:30
מופע עמידה
 
Brian Jonestown Massacre בבארבי יום שני 14/07/2014 20:30


 The Brian Jonestown Massacre

להקת הקאלט של אנטון ניוקומב, שעמדה במרכז הסרט

הרוקומנטרי האייקוני "דיג!" ומהווה את אחד מעמודי התווך

של הרוקנרול, חוזרת לביקור שני בישראל לכבוד

 Revelations אלבומה החדש שיצא במאי 

הבריאן ג'ונסטון מסאקר ידועה בסגנון הייחודי שלה: תמהיל אקלקטי של בלוז, פולק, שוגייז ורוקבילי מתובל בפסיכדליה שהפך אותה לשם דבר בקרב חובבי הרוק ברחבי העולם. הלהקה מקפידה שנים על הפקה עצמאית ותשוקה בלתי מתפשרת למוזיקה מבלי להיכנע לתכתיביה המסחריים של התעשייה. סולן ההרכב ומייסדו, אנטון ניוקומוב הוא אישיות פולחנית מסעירה ודמות בוערת שתורתו אמנותו. הוא נחשב אחת הפרסונות המוזיקליות הטוטאליות והמוכשרות של שני העשורים האחרוניםBJM הוקמה בסן פרנסיסקו בראשית שנות ה 90 ושמה מתייחס לגיטריסט הראשון של הרולינג סטונס בריאן ג'ונס ולסיפורה הטרגי של כת "מקדש העם", שפעלה בארה"ב באמצע הקודמת. אלבום האולפן ה-14 של הלהקה, "Revelations", ישוחרר ב-5 במאי ויסמן גם את חזרתו של ריקי מיאמי ללהקה. 

בשנת 2004  יצא הסרט הדוקומנטרי שעקב אחר ה-BJM ויריביהם המושבעים להקת "הדנדי וורהולס" במשך מספר שנים והציג את מערכות היחסים המורכבות שלהם בדרך לפסגה. הסרט זכה בפסטיבל סאנדנס ונחשב לקלאסיקת קולנוע דוקומנטרי. ניוקומב עצמו סולד מהסרט שלטענתו מציג אותו באופן לא הוגןשירם Straight Up and Down מהווה את נעימת הנושא של סדרת המופת Boardwalk Empire שתיכנס במהלך 2014 לעונתה החמישית והאחרונה.

על הבאתם לישראל אמונה חברת ההפקות העצמאית נרנג'ה, שחתומה גם על הופעותיהם של דניאל ג'ונסטון, הבלאק איינג'לס, אוב מונטריאול וכמובן ההופעה הקודמת של הבריאן ג'ונסטון מסאקר בישראל.

מופע חימום: המפשעות

כרטיס במכירה מוקדמת 162 ש"ח/ 189 ש"ח בקופה 
בארבי
03-5188123
הנמל 1 נמל יפו, תל אביב יפו
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי