אירועים היסטוריים

BEN PRESTAGE

בן פריסטייג' הבלוזיסט שהוא להקה של אדם אחד פעם ראשונה בישראל להופעה יחידה!

רביעי
13/11/2013 פתיחת דלתות: 21:00
מחיר: 120 ש"ח

BEN PRESTAGE בבארבי יום רביעי 13/11/2013 21:00
מופע עמידה
 
BEN PRESTAGE בבארבי יום רביעי 13/11/2013 21:00
 


 NOBODY'S FAULT PRODUCTIONS מציגים מופע בלוז רותח 

BEN PRESTAGE
בן פריסטייג' בלוזיסט שהוא 'להקה של אדם אחד' מגיע לראשונה לישראל                 להופעה יחידה וייחודית בבארבי בת"א

מופע פותח- עוזי רמירז

יום רביעי 13/11/13 דלתות 21:00 

בן פריסטייג' הוא להקה של אדם אחד. בהופעה ייחודית ואנרגטית פריסטייג' ינגן בו זמנית בגיטרות (מסוגים שונים), בס ,תופים, מפוחית ושירה. בן פריסטייג' מנגן בלוז עם כל הגוף: הוא התחיל כנער בפלורידה עם חצוצרה (או מפוחית) על השפתיים, עבר לגיטרה (או בנג'ו, או כינור) בידיים כדי לנגן עם סבתא שלו (נגנית בוגי-ווגי בזכות עצמה) במפגשים משפחתיים במיסיסיפי, הוסיף תופים ליד הרגליים כאשר ניגן ברחובות ממפיס, ובסופו של דבר לא הייתה ברירה – והוא התחיל גם לשיר במלוא גרוןכאשר בן פריסטייג' עולה על הבמה ומנגן עם כל הגוף בבת אחת – בוקע מתוכו בלוז טהור, עם שורשים במישורים העגומים של מיסיסיפי, עם ניחוח של ביצות פלורידה, עם זכרונות מתקופת הוודוויל (סבתא-רבא שלו הייתה חברה בתזמורת נשים!) ועם לקחים משורה של מוזיקאי בלוז שהעניקו לו מנסיונם ומן הצליל שלהם כאשר החליפו איתו ריפים מעבר לרחוב בממפיס.

המוזיקה הייחודית של בן פריסטייג' הפכה אותו לאחד השמות העולים בסצנת הבלוז האמריקאית, שם הוא מרבה להופיע בפסטיבלים, לזכות בתארים על נגינתו ועל כתיבת השירים שלו, ולהלהיב קהל אחרי קהל עם הבלוז האנרגטי שלו, המשלב את הדחף ואת הפשטות לכאורה של הבלוז העתיק עם אוזן מודרנית ורגישה. מופע ה "וואן מן בנד" שלו הוא יורש ראוי לקודמיו הגדולים, מג'סי פולר וג'ו היל לואיס ועד ד"ר איזייה רוס: חזק, מקפיץ, יפה. כל כך יפה.

"...performed with intensity and enthusiasm...if you're bemoaning the loss of R.L. Burnside and Junior Kimbrough, this set will be required listening." Blues in Britain Magazine

 

סרטון על בן פריסטייג' והבלוז שלו: http://vimeo.com/2502258

אחד מלהיטיו: http://www.youtube.com/watch?v=m-SMJJ_qU6s

האתר של בן פריסטייג': http://www.benprestagemusic.com/ 

 
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי