אירועים היסטוריים

WIRE

נובמבר 2013-להקת הפוסט פאנק האגדית

שבת
02/11/2013 פתיחת דלתות: 21:30
מחיר: 150 ש"ח

WIRE בבארבי יום שבת 02/11/2013 21:30
מופע עמידה
 
WIRE בבארבי יום שבת 02/11/2013 21:30
 


המון ווליום גאים להציג :

WIRE 

להקת הפוסט פאנק האגדית מאנגליה נחתה בישראל להופעה אחת ויחידה

בבארבי בתל אביב, ב 2/11/13 

WIRE, אחת מלהקות הרוק החשובות של שנות ה-70 וה-80, הוקמה בלונדון ב-1976, על-ידי קולין ניומן, גראהם לואיס, ברוס גילברט ורוברט גוטובד, והייתה בראשית דרכה חלק חשוב מסצנת הפאנק השוקקת של לונדון. אלבומם הראשון: PINK FLAG נחשב עד היום לאחד מאלבומי הפאנק המשפיעים ביותר בהיסטוריה ("אחד מאלבומי הבכורה המקוריים ביותר של גל להקות הפאנק הבריטי הראשון", (ALLMUSIC GUIDE. האלבום מכיל את תמצית הסאונד הייחודי של WIRE : סאונד מינימליסטי וקר, מבני שירים לא שגרתיים ונושאי כתיבה מופשטים.

עד היום נחשבים שלושת אלבומי הלהקה הראשונים לאבני דרך בתולדות הרוק שהשפיעו על להקות רבות כמו: R.E.M, SONIC YOUTH, BLUR, BLOC PARTY, FRANZ FERDINAND, MY BLOODY VALENTINE ועוד. ל-WIRE  גם קשר ישראלי ונגעה בתולדות הרוק הישראלי. קולין ניומן, סולנה של WIRE, הפיק בשנות השמונים בין היתר את RAGING SOULS, אלבומה הנחשב ביותר של להקת MINIMAL COMPACT, וכך גם הכיר את מלכה שפיגל, באסיסטית הלהקה. השניים נישאו ב-1986 ובשנות ה-90 הקימו יחד את הלייבל SWIM ואת הלהקה GITHEAD.

WIRE הגיע לישראל כחלק מסיבוב ההופעות העולמי הנוכחי שלהם לקידום אלבומם החדש Change Becomes Us, אשר זכה לשבחים בעיתונות המוזיקה העולמית. 

על ההפקה חתומים המון ווליום – חברת הבוקינג המייצגת ביומיום את האמנים המובילים ברוק הישראלי. לפני כשנתיים החלה בייבוא אמנים בינלאומיים – קלאסיקות כמו The Fall ו-The Jesus and Mary Chain, לצד אמני האלטרנטיב Mojave3, Mark Kozelek ועד לקאטינג אדג' של האינדי-רוק העכשווי (The Soft Moon, Ringo Deathstarr).
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי