אירועים היסטוריים

BEACH FOSSILSשני
16/09/2013 פתיחת דלתות: 21:30
מחיר: 99 ש"ח

 BEACH FOSSILS  בבארבי יום שני 16/09/2013 21:30
מופע עמידה
 
 BEACH FOSSILS  בבארבי יום שני 16/09/2013 21:30
 


 Beach Fossils

ביץ' פוסילז

הרכב האינדי הרותח מברוקלין בראשותו

של דאסטין פייסור הגיע לראשונה לישראל!

לא בכל יום מגיעה לתל אביב להקה שמסוגלת להמם גם את חובבי הרוק הבריטי, גם את האליטיסטים שבצרכני המוזיקה וגם את אלה שסתם חובבים להקות רוק גיטרות בלי בושה עם אנרגיה חמה וטקסטים עם ים של נשמה. ביץ' פוסילז  נוסדה  ב-2009 כפרויקט  סולו של דאסטין פייסור. הוא הקליט את אלבום הבכורה שלו לגמרי לבדו, כשהוא מנגן בכל הכלים בשנת 2010. שנה לאחר מכן שיחרר אי-פי נוסף ששילב אינדי רוק עם נגיעות ניו וויב, Surf, פאנק ודרים פופ עם סאונד מהדהד וחם ומלודיות יפהפיות. עם האלבום החלה להגיע גם החשיפה המשמעותית - בלוגים, פורומים וחנויות תקליטים המליצו עליו בכל פינה והשמועה הגיעה עד למגזינים הנחשבים ביותר כמו פיטצ'פורק, סטריאוגאם והשאר היסטוריה. ההצלחה וההכרה הגיעו באופן די מהיר ופייסור צירף חברים נוספים - ויחד הם חורשים את במות הפסטיבלים החשובים בעולם וצוברים תאוצה כאחד מהרכבי הרוק הבולטים שפועלים בעולם כיום. אם יש משהו שצבר מוניטין יותר מהלהקה, אלו ההופעות החיות שלה ששורפות את הבמה בכל מקום שהם מופיעים בו - עד שגם החנונים השמרנים ביותר מוצאים את עצמם משתוללים ללא הכרה.

עם התחושה הזו, ניגשו לכתוב את אלבומם האחרון – Clash The Truth - בכוונה ללכוד את תחושת הדחיפות, הספונטניות והזרימה של ההופעות החיות. הם ויתרו על גישת ההקלטות הביתיות וה-DIY,שייפו את אזורי הלו-פיי  והדרים-פופ המזוהים עמם, ועיצבו לעצמם סאונד ייחודי ששואב מרוח רוק גיטרות ועולמות בריטיים רכים וגם אזורים אקוסטיים ואווירתיים יותר (In Vertigo, עם סולנית 'בלונד רדהד' קאזו מקינו). הפוסילז הם תצוגת תכלית של כל מה שטוב בחבר'ה צעירים. הם יחודיים, שאפתניים, לא מפסיקים ליצור והם בעיקר מהלהקות הטובות ביותר שידעה תרבות ההופעות העולמית.

הם פועלים דרך אחד הלייבלים הניו יורקיים החשובים ביותר בשנים האחרונות, Captured Tracks, והצמיחו מתוכם את הרכבי הצד המוצלחים DIIV  ו-Heavenly Beat. הביקור בישראל יהיה הראשון של הלהקה, והיא מגיעה אליו באמצע סיבוב הופעות עולמי, בין אירופה לאוסטרליה.

הפקה: נרנג'ה (אוף מונטריאול, דניאל ג'ונסטון, בריאן ג'ונסטון מסקר,ג'ואנה ניוסום ועוד).
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי