אירועים היסטוריים

Stephen Malkmus

סטפן מלקמוס & The Jicks סולן פייבמנט והגורו של האלטרנטיב האמריקאי הופיע בבארבי!

רביעי
22/08/2012 פתיחת דלתות: 21:30
מחיר: 179 ש"ח

Stephen Malkmus בבארבי יום רביעי 22/08/2012 21:30
מופע עמידה
 
Stephen Malkmus בבארבי יום רביעי 22/08/2012 21:30
 


 נרנג'ה ולב גרופ מדיה מציגים:

Stephen Malkmus & The Jicks

סטפן מלקמוס והג'יקס

סולן פייבמנט והגורו של האלטרנטיב האמריקאי הופיע בישראל

כחלק מסיבוב הופעות עולמי עם אלבומו האחרון שהופק והוקלט ע"י בק

אוגוסט 2012

 סטפן מלקמוס, אליל הגיטרות וסולן פייבמנט יגיע לראשונה לישראל חמוש בלהקתו "הג'יקס" כחלק מסיבוב הופעות של אלבומם האחרון. "Mirror Traffic" שהוקלט והופק ע"י לא אחר מאשר בק וזכה להצלחה והערכה רבה. הסינגל "סנטור" הפך ללהיט עולמי וזכה לקליפ מושקע בכיכובו של ג'ק בלאק ("הפנטזיה של הל", "נאמנות גבוהה").  להקת פייבמנט פעלה בין השנים 1988 ל-1999 ונחשבת עד היום לאחת מלהקות האלטרנטיב החשובות בהיסטוריה של המוזיקה ולמעשה נחשבת ל אחת הצלעות המרכזיות בשילוש הקדוש של אצולת האינדי האמריקאי במקביל לפעילותה של פייבמנט,  מלקמוס חבק קריירת ענפה, עם להקת של דייויד ברמן איתה הקליט 5 אלבומים עד לפירוקם ב2009. כאשר פייבמנט הודיעו על פירוק, מלקמוס לא חיכה יותר מדי זמן, ומיהר להקליט אלבום סולו, שהחזיר אותו לימים הצנועים והמצוינים שלו.  בשנת 2001 שיחרר את אלבום הסולו הראשון שלו בו הוא מנגן על רוב הכלים, אשר נחשב  עד היום לאחד מאלבומי הרוק היותר שנונים שיצאו באותה שנה. האלבום יפהפה עם טקסטים מופתיים ומעוררי קנאה, לחנים אשר קורצים יותר מבעבר לפולק אמריקאי, וכולו מדיף ניחוח אמריקנה נעים. רוב  שירי האלבום עוסקים בצד הבהיר של החיים עם טקסטים שנונים ומלאי הומור.

מאז הקליט עם הג'יקס עוד 4 אלבומי מופת שקטפו כל תואר אפשרי מיצב את עצמו כאליל ואייקון גיטרות בעולם הרוק האלטרנטיבי.  ב2008 שיתף פעולה עם לי רולנדו (סוניק יות') בפסקול של "אני לא שם" (הסרט על בוב דילן). בספטמבר 2009 הודיעה פייבמנט על הופעת איחוד בסנטרל פארק, אשר הכרטיסים אליה אזלו בתוך דקות. תוך זמן קצר הלהקה הודיעה על הופעת נוספות וסיבוב עולמי בפסטיבלים הנחשבים והגדולים בעולם.

על ההפקה אחראית חברת ההפקה נרנג'ה (שאחראית על ההופעות של זולה ג'יזוס, אוף מונטריאול, טורטויז ובריאן ג'ונסטון מסקר)  ביחד עם לב גרופ מדיה (נציגת וורנר, דומינו רקורדס ובגרס בישראל).
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי