אירועים היסטוריים

THE AFGHAN WHIGSשישי
15/06/2012 פתיחת דלתות: 21:30
מחיר: 250 ש"ח

THE AFGHAN WHIGS בבארבי יום שישי 15/06/2012 21:30
מופע עמידה
 
THE AFGHAN WHIGS בבארבי יום שישי 15/06/2012 21:30
 


 שוקי וייס מציג:

 THE AFGHAN WHIGS

גרג דולי חזר לישראל  

רועש בועט ומסחרר- פעמיים ! 

 15+16/6/12 יום שישי ומוצ"ש

הקהל הישראלי שקיבל את גרג דולי באהבה גדולה בביקוריו האחרונים בישראל עם הרכביו המאוחרים ה Twilight Singers וה The Gutter Twins , ורק חלם לראותו על הבמה עם להקתו המיתולוגית – האפגן וויגס – יזכה להזדמנות כפולה. לאור הביקוש האדיר לערב שצפוי להיכנס לספרי ההיסטוריה בסצנת הרוק המקומית, מבשרת ההפקה על פתיחת מופע נוסף בבארבי במוצ"ש 16 ביוני. דולי והאפגן וויגס צפויים לצאת בסוף החודש, לאחר 11 שנות הפסקה, לסיבוב הופעות האיחוד מצומצם ואיכותי שיככב במיטב הפסטיבלים באירופה ובארה"ב ביניהם פסטיבל פרימוורה בברצלונה,I'll be your Mirror  בלונדון (חלק מסדרת All Tomorrow's Parties היוקרתית), לולהפלוזה, יופיעו לצד סאונדגרדן במילנו וכאמור לא יפסחו על ישראל וינחתו כאן לשתי הופעות. 

אל דולי, הבסיסט ג'ון קרלי והגיטריסט ג'ן מק'קולם יצטרפו בסיבוב הנוכחי חברים נוספים של דולי מהרכביו המאוחרים – המתופף קאלי סימינגטון ואשף הכלים ריק נלסון בקלידים וויולה. המופע יכלול שירים מששת אלבומיה המשובחים של הלהקה, בינהם GentlemanוDebonair ביחד עם הפתעות חדשות.
 
"כולנו הגענו למסקנה שלאחד את הוויגס יהיה כיף גדול, ומהסיבה היחידה שבא לנו..." אומר דולי " כבר בערב הראשון של החזרות היה ברור שהקסם קיים וחזק מתמיד"בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי