אירועים היסטוריים

OF MONTREAL

הרכב האינדי-פופ הסנסציוני בראשותו של קווין ברנס הגיע להופעה יחידה בישראל !

שני
07/05/2012 פתיחת דלתות: 21:00
מחיר: 199 ש"ח

OF MONTREAL בבארבי יום שני 07/05/2012 21:00
מופע עמידה
 
OF MONTREAL בבארבי יום שני 07/05/2012 21:00
 


OF MONTREAL

מופע יחיד בבארבי !

מאי 2012

הרכב האינדי-פופ הסנסציוני בראשותו של קווין ברנס הגיע בהרכב מלא במסגרת סיבוב ההופעות המלווה את אלבומם Paralytic Stalks .  מאז הוקמה ב1996 ,אוף מונטריאל הצבעונית עומדת בחזית סצינת האינדי העולמית ומציגה שפע של יצירתיות והתפתחות מוזיקלית. בכל אחד מאלבומיהם הם השכילו להתפתח מוזיקלית ולשלב בין רוק, דיסקו -פסיכדליה, פופ מתקתק אלקטרוניקה וגלאם בלחנים וטקסטים חכמים ומלאי הומור. ההופעות שלהם הן בגדר חוויה  חזותית ומתהדרות בשלל תלבושות ואביזרים. הלהקה שהוקמה ע"י דייויד ברנס ונקראית על שם מערכת יחסים כושלת שלו עם בחורה ממונטריאול זכתה להצלחה אדירה והפכה תוך שנים ספורות למלכת להקות האינדי. בזכות שילוב של מגוון סגנונות במבנים בלתי צפויים ובה בעת קליטים. אחרי שני אלבומים מוצלחים הלהקה הוציאה את The Gay Parade שזכה לביקורות נהדרות והוביל להחתמתה בלייבל Kindercore Recordsאלבומם היסינג פאונה מ 2007 זכה כמעט בכל תואר אפשרי בסיכומי העשור הקודם ונחשב ליצירת מופת, אחד מאלבומי הפופ הטובים בכל הזמנים. הלהקה במקור ובהווה מאת'נס ג'ורג'יה, עיירה שעיקר פרסומה הוא בסצינה המוזיקלית שצמחה ממנה בשני העשורים הקודמים. שם, באת'נס, חבר בארנס בשנת 1997 לחברי קולקטיב אלפנט 6, חבורה של מוזיקאים שפעלו בשלל להקות והתמחו בפופ פסיכדלי מורכב..

אוף מונטריאול התפרסמה גם בשל עיצוב עטיפות האלבומים המרשימות שלה, שירים של הלהקה שולבו בפסקוליהם של סרטים רבים ופרסומות, בין היתר בפירסומות ל nasdaq ולענקית הסלולר האמריקאית T-Mobile.

ב 2010 הקליט בארנס את אלבום הסולו המשובח False Priest בהפקתו המוזיקלית של Jon Brion (קניה ווסט, פיונה אפל). באתר הלהקה ניתן להאזין לפריוויואים מהאלבום החדש והמסקרן של הלהקה:

http://www.ofmontreal.net/2011/12/16/preview-songs-from-paralytic-stalks/

 

על ההפקה אחראית חברת ההפקות העצמאית נרנג'ה שהביאה לארץ אמנים רבים בינהם בקסטר דיורי, דירהוף וג'ואנה ניוסום , ואת ההופעות המתוכננות  של טיון יארדס ומק'וי טיינר.
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי