אירועים היסטוריים

ADAM COHEN

לראשונה בהופעה בישראל

שלישי
13/12/2011 פתיחת דלתות: 22:00
מחיר: 180 ש"ח

ADAM COHEN   בבארבי יום שלישי 13/12/2011 22:00
מופע עמידה
 
ADAM COHEN   בבארבי יום שלישי 13/12/2011 22:00
 לראשונה בהופעה בישראל

ADAM COHEN

 אדם כהן

דצמבר 2011   

אדם כהן,  הגיע בפעם הראשונה להופעה בישראל במסגרת  סיבוב ההופעות העולמי  שלו. ההופעה התקיימה  בבארבי ב-13.12.11 וכהן הגיע מלווה בלהקתו לרגל יציאת אלבומו החדש Like a Man  שייצא בעולם ובישראל ב- 3.11.11  http://www.adamcohen.com

אדם כהן , בן 39 , הוא בנו הבכור של ליאונרד כהן , שנים ארוכות התלבט אם ללכת בעקבות אביו , או לפנות לתחום אחר. בראיון שנתן השבוע לרגל יציאת אלבומו התייחס לילדות בצל אביו וסיפר: "השבוע היה רגע בו  הרגשתי שהעבר והעתיד נפגשים. אני זוכר אינספור פעמים שהתעוררתי בבוקר  וראיתי את אבא שהיה משכים קום, יושב בתחתונים ליד השולחן במטבח ומנגן בגיטרה. השבוע, התעוררתי מוקדם בבוקר לפני הבן שלי , התיישבתי בתחתונים במטבח וניגנתי . ואז ראיתי אותו, מתבונן בי ממקום מושבו בספה שבסלון,  יושב ליד השולחן במטבח עם התחתונים שלי וידעתי בדיוק מה הוא מרגיש "

אדם כהן נולד במונטריאול , ילדותו הייתה עטופה במוסיקה אך בעקבות גירושי הוריו עבר לחיות  בפריז משם נדד עם אימו לתקופה מסוימת לאי  היווני הידרה ולגרינג' ויליג'.  לא מעט שנים לקח לכהן עד שהחליט ללכת בעקבות אביו ולבחור במוסיקה כיעוד. למרות ילדות מוסיקלית, פציעה קשה בתאונת דרכים שארעה בגיל 17 גרמה לו לזנוח את  וללכת ללמוד באוניברסיטה. אבל חלום המוסיקה לא הרפה ממנו ובשנת 1988 הוא חותם עם חברת התקליטים  קולומביה/סוני . במקביל לעבודה על אלבום הבכורה שלו הוא כותב  שירים לאמנים אחרים ביניהם  בט מידלר לה כתב את  "שיר ערש בכחול"  Lullaby in Blue   אלבום הבכורה שלו  Eponymous , זוכה לשבחי המבקרים, מתקבל בחיבוק בתחנות הרדיו  ומהווה יריית פתיחה לקריירה העצמאית שלו. הניו יורק טיימס מגדיר את האלבום כ"התחלה מבטיחה". השיר "Cry Ophelia" הפך במהרה ללהיט גדול וגם השיר " Tell me Everything" נחל הצלחה רבה. בשנת 2004 כהן הוציא שני אלבומים, הראשון מביניהם האלבום בצרפתית Mélancolista  הצרפתית אינה זרה לכהן אשר חי תקופה ארוכה עם אמו בפריז לאחר גירושי הוריו. מתוך האלבום יצא הדואט הפופולרי "Happiness"  עם השחקנית הצרפתייה המפורסמת ורג'ין לידויאן Virginie Ledoyen)).  במקביל יצא האלבום באנגלית "Ex-Girlfriends " שכלל את השירים: "Eleanor" ו- "Statue". 

ב-2007 החל פרק חדש. כהן ביצע לראשונה שיר של אביו במופע מחווה בברצלונה. התגובות היו היסטריות. תהליך עמוק של חיפוש הוביל לעבודה עם המפיק האגדי פאטריק לאונרד (מדונה, רוג'ר ווטרס, אלטון ג'ון, בון ג'ובי ועוד) על אלבום שלא ניסה לטשטש את הדי.אנ.איי של כהן.  
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי