אירועים היסטוריים

Cigarettes After Sex

מגיעים לבארבי

רביעי
22/06/2022 פתיחת דלתות: 20:30
מחיר: 299 ש"ח

Cigarettes After Sex בבארבי יום רביעי 22/06/2022 20:30
מופע עמידה
 
Cigarettes After Sex בבארבי יום רביעי 22/06/2022 20:30
 


Cigarettes After Sex 

אחת הלהקות האלטרנטיביות הגדולות בעולם תופיע במועדון הבארבי

Cigarettes After Sex הפכה לסנסציה בעולם האינדי עוד לפני שהוציאה אלבום בכורה. שירים מה ep הראשון שלה שהוקלט ב-2012, זכו למיליוני צפיות ביוטיוב, וההופעות זכו להצלחה גדולה. לשיר "Nothing's Gonna Hurt You Baby" יש מעל 100 מיליון צפיות ביוטיוב. גרג גונזלס, סולן ומנהיגה הכריזמטי של הלהקה, מזוהה בשירתו האיטית, העדינה והחולמנית, וההשפעות המוזיקליות של הלהקה מזכירות הרכבים קלאסיים כמו הקוקטו טווינס, מאזי סטאר ו-Red House Painters.
 
עוד לפני ששחררה אלבום מלא בלטה הלהקה הטקסנית בעולם האינדי, בצמיחה מהשטח עם תמיכה גדולה ברשתות החברתיות ובהופעות, שחילחלה גם לעיתונות המוזיקה הממוסדת (עד שבתחילת 2016 מגזין "רולינג סטון" הציב אותם בראש רשימת "10 אמנים חדשים שעליכם להכיר"). בשנים האחרונות מגוון רחב של שירים של הלהקה הופיעו בכמות אדירה של סדרות בנטפליקס כולל הופעה זכורה בסצנה קריטית בסדרה "סיפורה של שפחה", היה ברור מאי פעם שהם בדרך למעלה.
 
עם ההצלחה הגיע הרילוקיישן וחברי הלהקה עזבו את טקסס לטובת ניו יורק, שם חיזרו אחריהם כמה מחברות התקליטים הגדולות. הסינגל השלישי "Apocalypse" שם אותם בפסגת העולם האלטרנטיבי כשהגיע למעמד של סינגל זהב בארה"ב. ביוני 2017 הוציאו Cigarettes After Sex את אלבום הבכורה שלהם (קדם לו EP) לביקורות משבחות ודירוג ברשימות סיכומי השנה של "הגארדיאן", "NPR", ומגזינים נוספים. ב-2019 יצא האלבום "Cry" שהצליח עוד יותר מקודמו והגיע לפסגת המצעדים בבריטניה, אוסטרליה, אוסטריה, בלגיה, צרפת, גרמניה, הולנד, פורטוגל, שבדיה וכמובן בארה"ב.
 
מחיר 299 ש"ח 
 
   בבארבי עובדים ע"פ הנחיית משרד הבריאות 

 
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי