אירועים היסטוריים

SHORTPARIS שורטפריז

הרכב האינדי פופ והאלקטרו פאנק מסנט פטרסבורג נוחת לראשונה בישראל

שני
30/05/2022 פתיחת דלתות: 20:30
מחיר: 180 ש"ח

SHORTPARIS  שורטפריז בבארבי יום שני 30/05/2022 20:30
מופע עמידה
 
SHORTPARIS  שורטפריז בבארבי יום שני 30/05/2022 20:30
 


 SHORTPARIS  שורטפריז

  הרכב האינדי פופ והאלקטרו פאנק הרותח מסנט פטרסבורג נוחת לראשונה בישראל

הצהרה משותפת של להקת שורטפריז ומארגני המופע בתל אביב: עקב מלחמה והאירועים הטרגיים באוקראינה, אנו נאלצים להעביר את המופע ל-30 במאי 2022, כי אנו רואים קיום המופע במצב הנוכחי בלתי הולם.   

הופעה של שורטפריז זה מופע רוק, טקס שמאניסטי, וגם מהפכה. "זהו דיסקו מוות אמיתי,מסע פוסט-תעשייתי עגום ומרתק לצד האפל של המוזיקה, שאליו אתה יכול גם לרקוד" (ג'ון רוב, לודרדאנוואר).   Shortparis נשמעים כמו שום דבר אחר, והם בדרך לשבחים בינלאומיים ראויים. מבקרים רבים כבר מגדירים אותם כ-"המופע לייב מרוסיה הטוב ביותר ". הלהקה יוצרת עולם מוזיקלי חדש ובלתי צפוי וממשיכה לבנות מוניטין בזכות הופעותיה הטקסיות המפילות לסתות וצלילים אלקטרוניים אפלים. "חריצי ריקוד ספסטיים" מתכנסים עם רעש פוסט-פאנק ניסיוני ליצירת אסתטיקה מוזיקלית שהיא אחת מסוגה. לא במקרה, שורטפריז היא אחת הלהקות החיות מהמבוקשות ואהודות ביותר כיום בפסטיבלים הנחשבים באירופה.

 
 שורטפריז הם לא פחות מתגלית מכיוון שהם מטרתם לספק פסקול הולם לחיי היומיום שלהם, צליל שמשקף את סנט פטרסבורג כפי שהיה והיה. 
  ג'ון דורן מ"קוויטוס" כתב: "שאפתני, בומבסטי, יומרני להפליא, ארוטי, מותח, בלתי אפשרי להצמיד, סוטה במעורפל, כיף לרקוד אליו ומלא בפוטנציאל מהפכני. בטח, אם אתה מקשיב מספיק חזק אתה יכול לשמוע אותם צוחקים אבל היית טיפש לטעות בהנחה שהם מתלוצצים."
 

מחיר : 180 ש"ח 

    בבארבי עובדים ע"פ הנחיית משרד הבריאות 


 

 

 בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי