אירועים היסטוריים

SHANTEL

קרנבל צועני מוטרף וצבעוני עם אומן הגרוב הבלקני שאנטל

חמישי
11/08/2011 פתיחת דלתות: 21:30
מחיר: 199 ש"ח

SHANTEL בבארבי יום חמישי 11/08/2011 21:30
מופע עמידה
 
SHANTEL בבארבי יום חמישי 11/08/2011 21:30
 


אפיקומן וזאן מוזיקה מציגים:

לראשונה בישראל בהופעה חיה קרנבל צועני מוטרף וצבעוני
עם אומן הגרוב הבלקני
SHANTEL
Anarchy & Romance Tour
אוגוסט 2011
הגיע עם להקתו המוטרפת, המורכבת מ 12 נגנים מוכשרים מכל העולם: Bucovina Club Orkestar  עם הלהיטים: Disco Partizani, Bucovina, Planet Paprika, Disco Boy  ועוד... כוכב הגל הבלקני החדש, חלוץ המוזיקה הצוענית והאלקטרוניקה, שיתף פעולה עם הבמאי הגאון קוסטריצה והמלחין ברגוביץ' ולקח חלק בפסקול של "בוראט", שיריו מנוגנים בכל אירוע משמח בארץ בדרום ועד צפון קרנבל אקלקטי של מוזיקה סוחפת שאנטל, או בשמו האמיתי, סטפן הנטל, הוא מוזיקאי יוצא דופן בעל הישגים מרשימים חובקי עולם. הוא זכה בפרסים בינלאומיים עבור כמה מאלבומיו, אשר מכסים מגוון עצום של סגנונות ומרקידים את הקהל במאות הופעות, פסטיבלים ומסיבות. הסאונד, שמשלב בין מוזיקה צוענית למוזיקה אלקטרונית, ממקסס נוסחה חדשה בחוויה המוזיקלית, שהעלתה את ההופעה של שאנטל לבעלת שם דבר.
סה"כ הוציא שאנטל עד היום 19 אלבומים, ביניהם Disko Partizani, Disko Boy ו- Citizen of Planet Paprika, שהפכו אותו למפורסם ונערץ בכל רחבי אירופה. החזון שלו, עוד מימיו כדי ג'יי בפרנקפורט, הוא ליצור מוזיקת פופ אירופאית שתסחף ותערער את העולם, ונראה שהוא מצליח במימושו. שאנטל לא נח לרגע – מליין המסיבות הלוהט שלו בגרמניה ועד לאופנת עילית (יצר סאונד לתצוגה בשבוע האופנה במילאנו). הוא שותף לפס הקול בסרטו המצליח ביותר של Fatih Akin, SOUL KITCHEN,  ובפס הקול בסרט הקאלט "בוראט". שאנטל שיתף פעולה עם היוצר הגדול אמיר קוסטריצה והופיע בפסטיבלים הגדולים באירופה (רוסקילדה, זיגט ואחרים).
ההופעה של שאנטל הייתה פס הקול המושלם לחוויית קרנבל צבעונית, מקפיצה ומעלפת. את המופע מפיק אפיקומן, שהביא לארץ בחודשים האחרונים את מולאטו אסטטקה, הקונגוס, דאב אפ.אקס, ולאחרונה את בלקן ביט בוקס במערה החשמלית בשיתוף עם זאן מוסיקהבארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי