אירועים היסטוריים

Francesco Tristano Acoustic Piano Show

ילד הפלא פרנצ'סקו טריסטאנו מופע פסנתר אקוסטי

ראשון
01/03/2020 פתיחת דלתות: 20:30
מחיר: 105 ש"ח

Francesco Tristano Acoustic Piano Show בבארבי יום ראשון 01/03/2020 20:30
מופע ישיבה
 
Francesco Tristano Acoustic Piano Show בבארבי יום ראשון 01/03/2020 20:30
 


Francesco Tristano Acoustic Piano Show

ערב לפני יום הבחירות, אנו גאים ונרגשים להזמן אתכם למסע מוזקלי מהפנט יחד את מי שהוגדר בפי רבים, ילד הפלא על עולם הפסתנר הקלאסי, פרנצ'סקו טריסטאנו. מופע פסנתר אקוסטי המתפרש מתקופת הברוק ובאך ועל לפרשנות קלאסית מחודשת של גיברי הטכנו מדרויט. פרנצ'סקו טריסטאנו הוא פסנתרן ווירטואוז, מלחין, פרפורמר ומפיק יליד לוקסמבורג שפועל בו-זמנית ובהצלחה יתרה הן בזירה הקלאסית והן בזירה האלקטרונית העכשווית. בסיבוביו הרבים בעולם הוא מופיע עם יצירות מתקופת הבארוק לצד קטעים עכשויים, להם הוא מעניק פרשנות ייחודית משלו. העבודה שלו באולפן ההקלטות כבר הולידה קטלוג מפליא של אלבומים במגוון ז'אנרים, לצד המשך הפרויקט השאפתני שלו: הקלטת הרפרטואר המלא של באך לפסנתר.

 
בקונצרטים המרגשים והמבוקשים שלו, הקהל מגלה מחדש שילובים בין יצירותיהם של באך ושל ג'ון קייג', למשל, או שיתופי פעולה עם מוזיקאים מכל העולם ומקשת רחבה של סגנונות. הוא משלב ביד אמן בין עידנים, תקופות וז'אנרים, וכיום הוא דמות מרכזית בתנועת המוזיקאים החדשה שחוקרת את הצמתים היצירתיים שבין מוזיקה קלאסית לאלקטרונית ומשלבת ביניהן בצורה מושלמת ומרתקת; מפסנתר ועד קלידי הסינתיסייזר, מבאך, פרסקובלדי, בריו, סטראווינסקי וגרשווין ועד להפקות חדשניות ומעצימות של יוצרים מודרניים ושלו עצמו. עם דיסקוגרפיה הולכת וגדלה הכוללת את יצירותיהם של באך ובריו לפסנתר, הטוקטות של פרסקובלדי, יצירות רבות משלו ושיתופי פעולה עם מוזיקאים בני זמננו כדריק מיי, מוריץ פון אוסוולד וקרל קרייג (מפיקי טכנו אגדיים) או אליס שרה אוט, וצ'ילי גונזלס - מהצד הקלאסי. היצירות שטריסטאנו בוחר לשלב באלבומיו ובהופעותיו משרטטות את המסע הייחודי שלו בין קצוות מוזיקליים, תוך שהוא חוקר את העושר היצירתי הטמון בפסנתר ובקלידים. ב-1.3 בבארבי אנחנו מזמינים אתכם לפתוח איתו את האביב ולקחת חלק בחוויה, לרגל הגעתו למופע נדיר תל אביב.
 
מחיר 105 ש"ח / 120 ש"ח
מופע ישיבה ע"ב מקום פנוי 
 
“The rising young pianist Francesco Tristano played the formidable solo part brilliantly. He had rhythmic bite and color galore, while bringing engaging impetuosity to the music.” THE NEW YORK TIMES
“"Tristano ’s own, very skilful, very witty two-piano version of Boléro, which drives to its climax in a wild torrent of clusters and glissandi, and the composer’s own arrangement of La Valse.”
 

 

 
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי