אירועים היסטוריים

BORIS

ההרכב היפני מגיע לראשונה לישראל לערב אחד של רוק אקספרימנטלי חוצה גבולות וחסר מעצורים

ראשון
22/12/2019 פתיחת דלתות: 20:30
מחיר: 179 ש"ח

BORIS בבארבי יום ראשון 22/12/2019 20:30
מופע עמידה
 
BORIS בבארבי יום ראשון 22/12/2019 20:30
 


המון ווליום & Un-Titled Productions & So Low

  גאים להציג:
 
BORIS 
 
ההרכב היפני Boris  מגיע לראשונה לישראל לערב אחד מסעיר של רוק אקספרימנטלי חוצה גבולות וחסר מעצורים 
 
מופע פותח: מוג'הדין  
מאז הקמתו בטוקיו בשנת  1992 ההרכב, שנקרא על שם שיר של להקת המלווינז, הוציא למעלה מ-24 אלבומי אולפן. למרות שהלהקה מזוהה לעיתים קרובות כהרכב סטונר-רוק/פסיכדליה כבדה, הפגינו חברי הלהקה נכונות להתנסות בכל הגוונים של המוזיקה הכבדה – החל מיצירות Drone מהפנטות (Absolutego), ואפוסים סינמטיים סוחפים (Flood), דרך הפצצות דום מטאל, פאנק וסלאדג' רצחניות (Heavy Rocks) וכלה בהמנוני מטאל ושוגייז סוחפים (Pink, Smile).היצירתיות של הלהקה באה לידי ביטוי גם באין ספור שיתופי פעולה עם סוגדי מגברים ומתעללי גיטרות כמו Merzbow, Sunn O, Ian Astbury, Keiji Haino 
 
למרות המוזיקה המאתגרת של הלהקה, זכתה השלישיה להכרה והוקרה הן ממבקרי המוזיקה והן מקהל המעריצים. מגזיני מוזיקה כמו פיצ'פורק, דציבל ואחרים כוללים בדרך קבע את אלבומי הלהקה ברשימות סיכום השנה שלהם ופסטיבלים ברחבי העולם (Roadburn, Pitchfork, Off) הזמינו את חברי הלהקה לככב כהדליינרים על הבמות הראשיות. בין מעריצי הלהקה נמנה אף ג'ים ג'רמוש, שערך את המוזיקה של בוריס בפסקול סרטו "גבולות השליטה". הבמאי הסביר את סוד הקסם של בוריס -  לטענתו ההרכב מרתק בשל היכולת של חבריו ליצור, בכל פעם שהם מנגנים, יצירה חדשה ושונה מכל מה שהם ניגנו בעבר. הלהקה שזכתה למעמד קאלט ביפן וברחבי העולם תגיע לישראל במסגרת סיבוב הופעות עולמי לכבוד צאתו של אלבומם החדש. האלבום הכפול הנושא את השם LφVE & EVφL יצא החודש (אוקטובר) בלייבל Third Man Records של ג'ק וויט (וויט סטרייפס).  LOVE- הסינגל הראשון שיצא מהאלבום מעיד על ההרפתקנות היצירתית של חברי הלהקה.
 
אל תפספסו את המתקפה הצפויה להתרחש עלינו בדצמבר הקרוב. המפלצת היפנית הכי כבדה מאז גודזילה עתידה לנחות בבארבי והיא לא מתכוונת לקחת שבויים.
 
הפקה משותפת להמון ווליום, Un-Titled Productions ו-So Low – פסטיבל האינדי החיפאי. 
 
מחיר 179 ש"ח 
 

 

 

 

 
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי