אירועים היסטוריים

YEASAYER

לראשונה בישראל! מופע פותח: ארמון

שני
05/08/2019 פתיחת דלתות: 20:30
מחיר: 159 ש"ח

YEASAYER בבארבי יום שני 05/08/2019 20:30
מופע עמידה
 
YEASAYER בבארבי יום שני 05/08/2019 20:30
 


 המון ווליום גאים להציג:

YEASAYER
הרכב האינדי-פופ לראשונה בישראל!
מופע פותח: ארמון
 
התרגשות גדולה! רגע אחרי שהוציאו את אלבומם החדש "Erotic Reruns" ובעיצומו של סיבוב הופעות עולמי, הרכב האינדי-פופ-פסיכדליה Yeasayer נוחת לראשונה בישראל. 
 
בועות סבון, צלילים מהחלל החיצון, סוכריות קופצות, צמר גפן מתוק  – כמה מילים שמנסות לתאר את המוזיקה הכל כך מיוחדת ש-Yeasayer יוצרים. ההרכב שנולד בברוקלין באמצע-סוף העשור הקודם שחרר עד היום חמישה אלבומים, שיתף פעולה עם אמנים כמו Bat For Lashes ו-Simian Mobile Disco וחרש אינספור במות ופסטיבלים. כמו לא מעט סיפורים, גם כאן שני היוצרים המרכזיים בלהקה כריס קיטינג ואנאנד ווילדר החלו לנגן יחד בתיכון תחת השפעות מגוונות כמו פסקולים לסרטי בוליווד משנות ה-70 ועד למוזיקה קלטית.  לכל אלבום של Yeasayer סט של צלילים ונושאים המאפיינים אותו – מטכנולוגיים ועד רוחניים. בעטיפות הם נוהגים לשלב אמנות גבוהה עם פופ ארט ואלמנטים אבסטרקטיים. האלבום החדש Erotic Ruruns"" מעט יוצא דופן בדרך בה נוצר ובטקסטים שמופיעים בו. הוא נכתב והופק ע"י שלושת חברי ההרכב כקולקטיב יצירתי, הוקלט באולפן הביתי שכל אחד מהם בנה לעצמו ויוצא בלייבל עצמאי לחלוטין הנושא את שמם. זה האלבום הכי מזוקק שלהם עד כה – קטעי האינטרו מקוצרים, ההוקים מאוד מיידיים וקליטים; שירים מאוד רקידים עם מידה של סליזיות אבל גם כאלה המעודדים את המאזינים לחשוב, עם אמירה פוליטית וחברתית וחום אנושי. 
 
"היקום של Yeasayer נשלט על ידי רגעים של מוזרות מבריקה" הגארדיאן 
 
"אפשר להיות בטוחים שההופעה שלהם מכוונת להרים ורוב הזמן הם עושים את זה.. זאת להקה שהופיעה כל כך הרבה שהגיעה למקום מאוד תכליתי ו-ווירטואוזי, מתפתלת בין הוקים ממסמרים לשירה עדינה ומכאיבה" פיצ'פורק  הסט-אפ הבימתי של Yeasayer כולל אלקטרוניקה משולבת בנגינה לייב, ההרמוניות הקוליות של כריס ואנאנד וים של גרוב.  להמתקת הערב יפתח את המופע ההרכב המקומי ארמון, סופרגרופ של מוזיקאים שעושים סינת' פופ חלומי בעברית עם אסתטיקה המיוחדת רק להם. 
 
על הפקת המופע אחראית "המון ווליום" שהביאה לארץ בשנים האחרונות אמנים כמו מרקיורי רב, סלואודייב, פיטר הוק, בלאק ליפס, מון דואו ועוד. 
 
 מחיר כרטיס: 159 ש"ח / 180 ₪ בקופהבארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי