אירועים היסטוריים

Tess Parks

יוצרת הארט-רוק האלטרנטיבי מקנדה/לונדון במופע להקה לראשונה בישראל

שלישי
18/06/2019 פתיחת דלתות: 20:30
מחיר: 0 ש"ח

Tess Parks  בבארבי יום שלישי 18/06/2019 20:30
מופע עמידה
 
Tess Parks  בבארבי יום שלישי 18/06/2019 20:30
 


  מומה מציגים: 

Tess Parks 
אמנית הארט-רוק האלטרנטיבי מקנדה/לונדון במופע להקה לראשונה בישראל
 
יוצרת הארט-רוק האלטרנטיבי בעלת הקול המחוספס והעמוקטס פארקס - Tess Parks נוחתת בתל-אביב במסגרת הטור האירופאי, למופע להקה מזוגג של פופ חלומי, רוקנ׳רול ופסיכדליה מהולה באלכוהול משובח שנשאר על המדף. פארקס, שגדלה בטורונטו אך החלה את הקריירה שלה בלונדון, יוצרת ברגישות תמהיל מהפנט של מוזיקה אפלה אך אופטימית שנעה באלגנטיות וחוסר מאמץ בין פופ רך ורוק גיטרות / לו-פיי סקסי פסיכדלי. על אף גילה הצעיר רשומים לזכותה של פארקס לא מעט הישגים,  היא גדלה במשפחה של מוזיקאים, בגיל 17 עברה ללונדון כדי ללמוד צילום בביה"ס לאמנויות. תוך זמן קצר שם היא הבינה שמגנטיקה אי אפשר להתעלם ושיעודה האמיתי הוא מוזיקה. היא עזבה את הלימודים והחלה להופיע לבד עם שירים שכתבה ועוררה עניין רב בעיר, אז גם הכירה את מייסד Creation and Poptones Records האגדי אלן מקגי.
כשפג תוקפה של הויזה שלה נאלצה פארקס לשוב לקנדה, שם הקימה את ההרכב  The Good People ושיחררה את ה-EP הראשון שלה 
Work All Day/Up All Night.  כשמקגי שמע את החומרים הוא מיהר להחתים אותה בלייבל שלו 359 Music   שם פרצה לראשונה עם אלבום הבכורה שלה 'Blood Hot' שיצא ב2013 וחשף לראשונה את העומקים והמרחבים שבתנועה הווקלית שלה.  אל התודעה הכללית היא הצליחה לחדור שנתיים לאחר מכן, בשיתוף הפעולה המוצלח והמתמשך עם סולן The Brian Jonestown Massacre,  אנטון ניוקומב, שת״פ שהוליד שני אלבומים משותפים שיצאו בלייבל של אנטון  a' Records' ושלל הופעות אורח הדדיות.
 
במהלך מספר שנות פעילות, טס הצליחה לצבור עדת מעריצים נאמנה בעזרת המוזיקה שלה, המתוארת כ״פסיכדליה מלוכלכת ומעט עצבנית ולרגעים כמעט מאזי סטאר ברגעי שכרות סחרחרים״ ובשנים האחרונות היא התבססה כאחד מהקולות המעניינים בסצנה הלונדונית בפרט ובסצנת הנאו-פסיכדליה העולמית בכלל.
 
על הבאת Tess Parks לישראל חתומה חברת ההפקות MOMA אשר אחראית גם על הבאתו של אמן האלקטרוניקה האמריקאי Bayonne ומבטיחה הכרזות מרגשות נוספות בהמשך השנה.
 
מחיר - כרטיסים ראשונים 125 ש"ח- אזלו !!!
מחיר  145 ש"ח / בקופה180 ש"ח 
 
 
 בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי