אירועים היסטוריים

Pere Ubu

מהרכבי האוונגרד החשובים והמשפיעים ביותר, מגיעה לראשונה לישראל

שבת
15/09/2018 פתיחת דלתות: 20:30
מחיר: 190 ש"ח

Pere Ubu בבארבי יום שבת 15/09/2018 20:30
מופע עמידה
 
Pere Ubu בבארבי יום שבת 15/09/2018 20:30
 


 זוז איג׳נסי מציגים:

Pere Ubu
מהרכבי האוונגרד החשובים והמשפיעים ביותר, מגיעה לראשונה לישראל להופעה אחת, בארבי, 15/9 
Pere Ubu האגדית, הוקמה ב 1975 ומאז אלבום הבכורה פורץ הדרך שלה The Modern Dance  שיצא לפני 40 שנה (ינואר 1978) ולאורך כל שנות פעילותה עד היום, היא בין הרכבי האוונגרד החשובים בעולם. ההרכב עיצב וחידש ז׳אנרים מוזיקלים (פרוג-רוק, פאנק, פוסט פאנק, ניו וייב) והשפיע על  דורות שלמים של מוזיקאים כמו: ג׳וי דויז׳ן, פיקסיז, R.E.M, הנרי רולינס, באוהאוס, ג׳וליאן קופ ועוד (וכאן ניתן לראות את דבי הארי האחת והיחידה מלווה את פר אובו בשיר Waiting For Mary). מיום הקמתה ועד היום, החבר היחיד הקבוע בלהקה הוא דיוויד תומס, הקול של ההרכב, שכותב, מלחין ומפיק. מבקרים שונים ניסו להגדיר את הקו המוזיקלי שלה לאורך השנים, אך Pere Ubu מאז ומתמיד חתרה וחותרת תחת מוסכמות והגדרות ובכל שנות פעילותה היא שוברת ומפרקת סגנונות של רוק, בלוז, גראז׳ והיא הייתה פוסט-פאנק, עוד בטרם המושג היה קיים. אוונגרד בכל רמ״ח איבריה. 

Pere Ubu מגיעה אלינו לראשונה להופעה חד פעמית במסגרת סיבוב ההופעות של האלבום האחרון שיצא ב2017 :
20 Years In Montana Missile Silo  האלבום ה-16 במספר של ההרכב הוא כנראה האלבום העשיר ביותר מבחינה מוזיקלית וכולל 9 נגנים, ביניהם גם כריסטוף האן מה-Swans. הפעילות הבלתי פוסקת של ההרכב מושכת אליו קהל חדש בנוסף לקהל האדוק שמלווה אותו. האלבום הקודם Carnival Of Souls זכה להצלחה רבה ושני שירים ממנו כיכבו בסדרה American Horror Story כך גם באמצעות האלבומים החדשים והמארזים המיוחדים, קהל שלא שמע על הלהקה מעולם נחשף אליה. עכשיו, כשיש לנו את כל הסיבות החגיגיות, הם סופסוף מגיעים אלינו.
 
מחיר 190 ש"ח 

על הבאת Pere Ubu לישראל חתומה חברת ההפקות העצמאית ZUZZ Agency אשר אחראית על הגעתם הקרובה של Damien Jurado + Mass Gothic,  Cigarretes After Sex, Knower.ֿ
 בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי