אירועים היסטוריים

Washed Out

אמן הסינת'-פופ Washed Out מגיע עם הרכב מלא להופעה אחת בתל אביב

שלישי
28/11/2017 פתיחת דלתות: 20:30
מחיר: 174 ש"ח

Washed Out בבארבי יום שלישי 28/11/2017 20:30
מופע עמידה
 
Washed Out בבארבי יום שלישי 28/11/2017 20:30
 


 זוז אייג'נסי, אוריס מדיה והאפקט הפקות מציגים:

 
Washed Out
 
אמן הסינת'-פופ Washed Out מגיע עם הרכב מלא להופעה אחת
במועדון הבארבי בתל אביב!!
 
ארנסט גריין, הידוע גם כ-Washed Out, יגיע עם להקתו והמופע הויז'ואלי שלהם לראשונה לישראל כחלק מהטור החוגג את האלבום המדובר "Mister Mellow", שיצא בקיץ האחרון. הקריירה של ארנסט החלה ב-2009. דווקא כשחזר לגור אצל הוריו, מחוסר עבודה ובעל תואר ראשון בספרות החליט גריין מדוכדך להקליט שירים במרתף ולעלות אותם אונליין בימים בהם אנשים עוד ביקרו באתר מייסייפס. לאחר הוצאת שני EP , כמו באגדות המוזיקה הנושנות, הלייבל האגדי Sub-Pop החתים את גריין על חוזה ומשם הדרך להצלחה הייתה קלה: השיר "Feel it All Around"  נבחר להיות שיר הפתיחה של סדרה הפארודיה על תרבות ההיפסטרים, "פורטלנדיה"; אלבום הבכורה "Within and Without" זכה להצלחה חסרת תקדים ונכנס לכל המצעדים העולמיים, מהמצעד הבריטי ועד מצעד הבילבורד היוקרתי; ועם ההצלחה, כך גם צמחה ההכרה הציבורית הרחבה לשם הלא מייצג לאמן נוסק - Washed Out.
 
אלבומו החדש "Mister Mellow" הוא אלבומו העוצמתי והמדויק עד היום. לפי מגזין Pitchfork, ארנסט גרין לוקח תת ז'אנר אותו עזר להגדיר, מעלה את ערך ההפקה וגורם לאנשים לפקפק בכל מה שחשבו שהם יודעים על איך צ'ילווייב אמור להישמע, אם מחשבה כזו אי פעם עברה בראשם. זה לא באמת משנה, כיוון שכך או אך, Washed Out הוא קובע הטון.
 
מחיר ל-200 הכרטיסים הראשונים: 164 ₪- אזל!!!
מחיר כרטיס רגיל: 174 ₪ // מחיר בקופות: 190 ₪
 
על הגעת Washed Out לישראל רשומים  ZUZZ Agency, Auris Media ו- Hepcat Productions אשר היו אחראים בנפרד גם על הבאתם של Garbage, Peaches וPond- לישראל בנוסף להגעתם הצפויה של Low Roar  ו-Sleep Party People.
 בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי