אירועים היסטוריים

L P

בהופעה ראשונה בישראל!

שלישי
18/07/2017 פתיחת דלתות: 21:30
מחיר: 230 ש"ח

L P בבארבי יום שלישי 18/07/2017 21:30
מופע עמידה
 
L P בבארבי יום שלישי 18/07/2017 21:30
 


  L P

מופע ראשון- דלתות 21:30 

(המופע יחל שעה עד שעה וחצי מפתיחת הדלתות )

אחרי שחיפשתם אותה בשאזאם, והצבעתם לה בכל מצעדי הלהיטים החלטנו להקשיב ולהנחית פה את הקול הכי מבוקש במנועי החיפוש ובתחנות הרדיו בשנה האחרונה. חמושה בלהיטים שלא יוצאים מהראש וקול מהפנט LPכבשה את מצעדי הלהיטים ואת ליבנו .

ביולי הקרוב היא תכבוש גם את היכל הרוק המקומי בהופעה ראשונה בישראל. 

בשנה האחרונה אי אפשר לחמוק מהקול הצלול של לורה פרגלוצי, LP  בשבילכם , שבוקע מכל רמקול בסביבה. עם רצף של להיטים מנצחים היא כבשה במהירות את אוזניי המאזינים, כדי להמחיש קחו דקה לזמזם כמה שורות מ Lost On You, הלהיט  ששולט במצעדי ההשמעות ביד רמה מאז שיצא והפך להמנון מקומי. עכשיו כשהוא נדבק שם טוב, יותר קל להסביר למה זה השיר שחיפשתם הכי הרבה בשאזאם לאחרונה. עם פזמונים מדבקים, לחנים סוחפים וכשרון פנומנלי, LP יורה עלינו להיטים  מדויקים. אנחנו עדיין מנסים להבין מתי היא פרצה לחיינו בטורנדו והפכה את השריקה, ששמורה פה למשחקי כדורגל, לטרנד לוהט וסקסי ששורקים לך מכל עבר בשיר Other People . ומגה להיטים כמו Into The Wild ו Muddy Waters .  היא כותבת צללים מפתיעה לכמה להיטי פופ מוכרים של ריהאנה, כריסטינה אגילרה, שר ואחרים. היא שוברת באופן קבע מסגרות ושינתה את כל מה שחשבנו על פופ, היא לא חושפת פטמות או לובשת פאייטים ויוצרת להיטים בעולם המוזיקה למעלה מ15 שנה. יש לה 4 אלבומי סולו שהאחרון בהם יצא בדצמבר האחרון והביא לעולם כמה מלהיטים המצליחים של השנה שמתנגנים בריפיט מכל עבר ומאז היא שורקת כל הדרך אל הבנק עם סיבוב הופעות בינלאומי שגורף מחמאות מקיר לקיר. כמו ההצלחה המטאורית שהגיעה כמעט בין לילה ,אין בLP שום דבר שיגרתי, מהקול העמוק ועד הסטייל הייחודי היא מנפצת מוסכמות מלידה.היא  שומרת על קריירה מוזיקלית שאינה נכנעת לתכתיבים ולא מתפשרת על אמירות ופעילות חברתית למען שיווין וקבלת השונה שהפכו אותה לסמל להעצמה נשית ואינדיבידואליות.

אל ישראל היא מגיעה בעיצומו של סיבוב הופעות בינלאומי שמגיע לאירופה בפעם השניה השנה לאור הביקוש הרב בעקבות אלבומה האחרון. מעריציה בישראל יזכו לשמוע את הקול יוצא הדופן שלה בחלל מועדון הבארבי שמבטיח חוויה קרובה מאין כמוה לאחד הקולות המרגשים של השנה.

  מחיר החל מ- 230 ש"ח  אזלו גם בקופה!
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי