אירועים היסטוריים

Timber Timbre

להקת הפריק פולק הקנדית שבה להופעה אחת בבארבי ת"א

רביעי
30/08/2017 פתיחת דלתות: 20:30
מחיר: 185 ש"ח

Timber Timbre בבארבי יום רביעי 30/08/2017 20:30
מופע עמידה
 
Timber Timbre בבארבי יום רביעי 30/08/2017 20:30


 מציגים Yellow Brick 

 Timber Timbre

 שבה להופעה אחת בבארבי ת"א

"הרבה תקווה שקירק ולהקתו ישובו לארץ להופעה נוספת, כדי שמי שפיספס יוכל להבין למה אני קוראת לה ההופעה של השנה"  (ביקורת הופעה בוואלה! יולי 2015)

Timber Timbre, להקת הפריק פולק הקנדית, שבה להופעה אחת בבארבי ת"א, לרגל הוצאתו של אלבומה הרביעי, Sincerely, Future Pollution, ושנתיים לאחר ערב המהפנט בביקור הבכורה בישראל. היכונו לסיבוב שני של תרכובת סאונד מורבידי ומינימאלי של הטימברים, היתוך של מערבון צחיח יחד עם אימה אמריקאית, עליו מונח בעדינות קול קטיפה סינמטי של הסולן טיילור קירק.  ב-2009 הוציאה הלהקה את אלבום הבכורה, הנושא את שמם, ועם שירים סקסיים/אפלים כמו Magic Arrow, שנבחר לפסקול ''שובר שורות'', ו-Demon Host, החלה לבסס מעמדה באינדי העולמי. האלבום Creep On Creepin' On, שיצא שנתיים לאחר מכן, היווה את המקפצה התועדתית המשמעותית, כאשר הוא טומן בחובו את Black Water, Bad Ritual ו-Woman, ובעצם ממשיך את הוייב המסתורי והמיני. במרץ 2014 שוחרר האלבום השלישי , Hot Dreams, שמכיל את הטונים האפלולים והחלוליים של האלבומים הקודמים.

לפני מספר שבועות יצאו הסינגלים מתוך אלבומם החדש - Sewer Blues ו-Velvet Gloves & Spit, שילוב של ה-ד.נ.א מהוט דרימס בתוספת אלקטרוניקה קלה וקריצת סינטיסייזרים אייטיזיים אשר מובילים טקסט קשה ונוקב על, ולשם שינוי, פוליטיקה ומצב האנושות כיום לפי עיניו של קירק. "2016 הייתה שנה בה היה קשה מאד להתבונן על המתרחש", אומר קירק. "אני שונא להודות שבדרך כלל אני מבטא רגישות יותר מאשר דאגה פוליטית, אבל אני חושב שהטון והתוצאה של התקליט החדש הוא בעיקר תוהו תוהו ובוהו מוחלט. כאשר הקלטנו, התחושה היתה שהאירועים שראינו מתגלים היו מתיחה משוכללת אבל הלעג של מערכת הכוח שלנו הוליד הרבה מחשבות ורעיונות כהים, דיסטופיים והכל קורה בזמן שכולם ברשתות החברתיות, הביוב פשוט עלה על גדותיו."

קירק וחבריו מותחים את הז'אנר הקלאסי והטבעי להם ושטים לעבר השפעות הלקוחים מנוף נעוריו הכוללים בין השאר את  Talking Heads, Roxy Music, Talk Talk והפרוייקט האפל של הלייבל AD4, This Mortal Coil. התוצאה היא פסקול בעל גוון קולנועי של חמדנות נוסח שנות השמונים, גלאם פופ בלתי מנוצח.

מחיר 185 ש"ח במוקדמות / 200 ש"ח בקופה
בארבי
03-5188123
הנמל 1 נמל יפו, תל אביב יפו
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי