אירועים היסטוריים

Peter Hook & The Light

פיטר הוק,הבסיסט האגדי של "ג'וי דוויז'ן" המיתולוגית, ו"ניו אורדר" מגיע לישראל!

חמישי
28/09/2017 פתיחת דלתות: 20:30
מחיר: 199 ש"ח

Peter Hook & The Light בבארבי יום חמישי 28/09/2017 20:30
מופע עמידה
 
Peter Hook & The Light בבארבי יום חמישי 28/09/2017 20:30
 


 Peter Hook & The Light

Performing "Substance"  - Joy Division & New Order

פיטר הוק, מהאבות המייסדים של הפוסט-פאנק, הבסיסט האגדי וממייסדי הלהקות "ג'וי דוויז'ן" המיתולוגית, ו"ניו אורדר" מהלהקות הבולטות והמשפיעות בשנות השמונים, יגיע לישראל להופעה מיוחדת עם הסיבוב החדש "Substance"  הקרוי על שמם של שני אלבומי אוסף המאגדים את להיטי שתי הלהקות: האוסף "Substance" המוקדש ללהיטי "ניו אורדר" שיצא ב1987, ואוסף באותו שם המוקדש ללהיטי "ג'וי דוויז'ן" שיצא שנה אחריהמופע החדש "Substance" אתו יגיע לישראל בספטמבר הקרוב, מורכב משני חלקים שווים, המוקדשים לביצוע הלהיטים משני אלבומי האוסף האייקונים הנושאים את אותו שם ובהם כל הלהיטים הגדולים של  "ניו אורדר", ביניהם: Ceremony, Bizarre love triangle, Blue Monday, True Faith  ו"ג'וי דוויז'ן": She Lost Control, Love will tear us apart, Transmission, Atmosphere.

"ג'וי דיוויז'ן", אותה ייסד יחד עם איאן קרטיס, ברנרד סאמנר וסטיבן מוריס, שינתה את פני הרוקנ'רול הבריטי ובכלל, בזכות הטקסטים של קרטיס וצורת הנגינה הייחודית שיצרו, הוק היה מאוד דומיננטי בלהקה ואחראי במידה רבה על הסאונד הייחודי שלה, הוק נחשב לאחד הבסיסטים המיתולוגיים בז'אנר, בעל סגנון מובחן וליינים שמזוהים איתו. לאחר מותו של איאן קרטיס הקים הוק עם ברנרד סאמנר, סטיבן מוריס וג'יליאן גילברט את "ניו אורדר" שיצרה לעצמה סגנון ייחודי המשלב רוק ומוזיקה אלקטרונית, שהשפיע ועיצב את פני המוזיקה בשנות השמונים. הוק חוזר לישראל, לאחר שהופיע ב2011 עם המופע unknown pleasure"" שהוקדש לג'וי דוויז'ן.

"חשוב להבין שהוק לא מעלה מופע קאברים, אלא סוגר מעגל ומאפשר למעריצי ג'וי דיוויז'ן להשתתף בכך. זו מחווה יפה ומרגשת של גיבור אמיתי, שעל אף הפגמים המובנים שלו כסולן, נותן את הנשמה כמו פול סקולס או דיוויד בקהאם של מנצ'סטר יונייטד אהובתו". עינב שיף, וואלה (ביקורת אודות המופע ב2011).

כרטיסים במכירה מוקדמת- 199 ₪

  220 ₪ בקופה ביום המופע

 
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי