אירועים היסטוריים

SLOWDIVE

להקת השוגייז מגיעה לראשונה לישראל ! מופע פותח- ועדת חריגים

חמישי
07/09/2017 פתיחת דלתות: 20:30
מחיר: 199 ש"ח

SLOWDIVE בבארבי יום חמישי 07/09/2017 20:30
מופע עמידה
 
SLOWDIVE בבארבי יום חמישי 07/09/2017 20:30


 המון ווליום נרגשים להציג

SLOWDIVE
 
להקת השוגייז המוערכת מגיעה לראשונה לישראל !
מופע פותח- ועדת חריגים
 
 
SLOWDIVE, מאבני היסוד של ז'אנר השוגייז והסצנה הבריטית בכלל, לצד שמות כמו MY BLOODY VALENTINE, RIDE ו-JESUS AND MARY CHAIN, חזרה לכותרות כשהתאחדה במפתיע ב 2014 ומוציאה ממש בקרוב אלבום מצופה ומדובר ראשון מזה 22 שנה. הלהקה תגיע לישראל לראשונה להופעה אחת בבארבי תל אביב !
 
הלהקה הוקמה ברדינג שבאנגליה בסוף שנת 1989 ובהרכבה המקורי השתתפו ניק צ'אפלין (בס), רייצ'ל גוסוול (גיטרות ושירה),ניל האלסטד (גיטרה, שירה), כריסטיאן סאוויל (גיטרה) ואדריאן סל (תופים), שהוחלף מאוחר יותר במתופף הנוכחי סיימון סקוט. אלבומם הראשון שוחרר בשנת 1991,  ב"קריאיישן", הלייבל המוביל של אלן מקגי, וכבר הכיל את הדי אן איי הייחודי של הלהקה - סאונד שהתפתח באופן משמעותי עבור אלבום המופת Souvlaki , שיצא כעבור שנתיים ב- 1993. סופלאקי, שהופק יחד עם בריאן אינו, הקפיץ משמעותית את הסאונד של הלהקה לגבהים חדשים, מיזג היטב את ההשפעות מהסצנה המקומית שלהם כמו MY BLOODY VALENTINE ו RIDE, עם הנטייה הטבעית שלהם להרמוניות חולמניות, ומיקם את האלבום כאחד מאלבומי הרוק החשובים ביותר שנעשו אי פעם. אלבומם האחרון כסלואודייב היה האלבום המינימליסטי Pygmaloin, שראה את הלהקה מתרחקת מהסאונד הפופי של סופלאקי ועוברת להשפעות וסאונד אמביינטיים יותר. 
 
אחרי פיגמליון, ב-1995, הלהקה הפסיקה את פעילותה, והאלסטד והחבורה חתמו בלייבל 4AD, תחת השם Mojave 3, עם שירים שהכילו הרבה מההשפעות של סלואודייב, יחד עם השפעות מקאנטרי. תחת השם החדש הוציא ההרכב חמישה אלבומים. האלסטד וגוסוול גם הוציאו אלבומי סולו. Mojave 3 והאלסטד הופיעו בישראל בעבר. בשנים שלפני האיחוד הנוכחי, עם הפריצה המחודשת של השוגייז דרך להקות הניו-גייז החדשות של העשור הנוכחי, הפכה הלהקה למיתולוגית בקרב המעריצים ומוזיקאים צעירים. ב 2014 הגיע האיחוד המפתיע שסחף הרבה קהל חדש וותיק, וייצר גלי אהדה מחודשים מכל העולם, דבר שתפס גם את הלהקה בהפתעה גמורה. הם הפכו לאחד השמות החמים במוסיקה כיום – הם מופיעים במקומות שלא חלמו להופיע בהם אפילו בשנות ה-90, והפכו להדליינרים בפסטיבלים הגדולים בעולם.
 
לישראל הם מגיעים במסגרת סיבוב ההופעות העולמי שלהם, כשהם בשיאם.
 
על ההפקה אחראים המון ווליום – שהביאו את סולן הלהקה ניל הלסטד ב-2015, ואת מוהבי 3 ב 2011 (וגם את THE JESUS AND MARY CHAIN MARK GARDENER  הסולן של RIDE, MERCURY REV, THE FALL, WIRE ועוד רבים אחרים).
 
199 ₪ - מכירה מוקדמת / 230 ₪ - בקופה 
בארבי
03-5188123
הנמל 1 נמל יפו, תל אביב יפו
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי