אירועים היסטוריים

Jose Gonzalez חוזה גונזלס

גיבור הגיטרה השוודי, מגדולי יוצרי הפולק בעולם

שני
22/05/2017 פתיחת דלתות: 20:30
מחיר: 185 ש"ח

 Jose Gonzalez חוזה גונזלס  בבארבי יום שני 22/05/2017 20:30
מופע עמידה
 
 Jose Gonzalez חוזה גונזלס  בבארבי יום שני 22/05/2017 20:30
 


 מונוקרייב מציגים:

Jose Gonzalez

חוזה גונזלס

חוזר לבארבי!

אחרי שני מופעי Sold Out בלתי נשכחים של חוזה גונזלס ושל להקתו – Junip בבארבי בעבר,  במאי הקרוב הוא חוזר שוב למועדון עם מופע הסולו המצופה שלו. גיבור הגיטרה השוודי, מגדולי יוצרי הפולק בעולם בימינו, יופיע עם שלושת אלבומיו האהובים, מצויד בקולו המלאכי, בכתיבה המרגשת ובהגשה מינימליסטית ונוגעת ללב.  חוזה גונזלס הוא ילד הפלא של הפולק העכשווי, שוודי ממוצא ארגנטינאי אשר מסתובב בינינו עם המוזיקה שלו כבר כמעט 15 שנה. העלייה המטאורית בקריירה שלו הייתה מאד ייחודית: הוא התקבל באהבה בינלאומית רבה כששחרר את אלבום הסולו שלו, Veneer, ב-2003. קולו החרישי והסאונד המופנם שלו התקבלו בחיבוק חם על ידי כולם, החל מקהל האינדי הרעב ועד לסבתות של קהל זה. Heartbeats, הקאבר שהקליט לצמד השוודי The Knife, הפך ללהיט גדול שעשה אותו לכוכב בין לילה במדינות רבות. עד היום צבר ביצוע זה 150 מיליון האזנות. הביצוע ל-Teardrop של ההרכב Massive Attack עשה את אותו אפקט באלבומו השני, In Our Nature, שיצא ב-2007.  השירים Line of Fire, Your Life Your Call, In Every Direction ו- Rope & Summit הם המזוהים ביותר עם הלהקה. בשיתופי הפעולה שלו אפשר למצוא את החיבור להרכב הבריטי המוערך Zero7 ב-2006, איתם הקליט והופיע עם ארבעה שירים. שיריו עיטרו את מיטב סדרות הטלוויזיה האמריקאיות (מ-Scrubs ועד House), הוא גם הפיק פסקול לסרט הוליוודי ("חייו הסודיים של וולטר מיטי" של בן סטילר), הופיע כהדליינר במגוון פסטיבלים ברחבי העולם, והכרטיסים נחטפו היכן שלא דרך, כולל גם בישראל. אלבומו השלישי, Vestiges & Claws, יצא ב-2015. הוא הופק ע"י גונזלס בביתו בגטבורג, שוודיה. הוא כולל בתוכו פיסות מוזיקליות שנוצרו משנים של עבודה על סקיצות, שבאופן טבעי חולשות על טווח גדול של סאונדים, וכאלבום שלם – מדובר על אסופה של שירים שהודבקו יחד באופן מעורר השראה. האלבום קודם ע"י הסינגלים Every Age
ו-
Leaf Off/The Cave ועם אלבום זה מגיע לראשונה לארץ.

 ידיו הופכות הכל לזהב. קולו אינטימי וחם, ההרמוניות שלו רכות. הוא מציג נגינה "ספרדית" מיומנת בגיטרה קלאסית, כשכלי הקשה חרישיים מלווים ברקע.  גונזלס הוא אמן כנה ואמנותי, שכתיבת השירים שלו מציבה אותו בליגה משלו. כיום כבר אין ספק שמדובר באחד היוצרים הגדולים של דורנו. אחרי שתי הופעות מופלאות בבארבי ב-2008 ו-2014 – הענק (העדין) השוודי חוזר אלינו פעם נוספת לאחר ציפייה רבה.

על ההפקה אמונים "מונוקרייב" - משרד בוטיק להפקות, יחסי ציבור ותוכן בעולם המוזיקה והתרבות, האחראיים גם על ייבוא המופעים הקודמים של חוזה גונזלס בארץ, כמו גם Ibeyi, Zero7, Mudhoney ועוד.

פתיחת הדלתות: 20:30, תחילת המופע: 22:00 (בדיוק) 

כמות מוגבלת של כרטיסים ראשונים ב-155 ש"ח- אזלו !!!!

175 ש"ח במוקדמות / 200 ש"ח בקופה
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי