אירועים היסטוריים

VNV NATION

בהופעה אחת בישראל !

שישי
03/02/2017 פתיחת דלתות: 20:30
מחיר: 254 ש"ח

VNV NATION בבארבי יום שישי 03/02/2017 20:30
מופע עמידה
 
VNV NATION בבארבי יום שישי 03/02/2017 20:30
 


 VNV NATION

בהופעה אחת בישראל ! 

VNV NATION מהגדולות והחשובות שבלהקות האלקטרו אינדסטריאל מגיעה לישראל, הלהקה שנחשבת לאבא והאמא של הEBM האירופאי כמו שהוא מוכר לנו, להקה שרקחה במיומנות מוטיבים של ניו וייב, דארק אייטיז, אלקטרו, גותיקה, אנרגיות מטאליות ואלמנטים תעשייתיים ויצרה סגנון שהתווה דרך למאות להקות מוכרות.

הלהקה מונהגת על ידי האיש והאגדה Ronan Harris, הסולן הכריזמטי וכותב המילים שהקים את הלהקה בתחילת שנות התשעים בבריטניה ונחשב לכהן הגדול של הסצינה באירופה, Harris ידוע כפרפורמר מעולה, טורף במות מהשורה הראשונה שהופך את ההופעה של VNV NATION לעוצמתית ומלאת אנרגיה.

לצד להיטי הריקודים שכבשו כל רחבה אפלה במועדון כלשהוא, בלדות מרגשות ומסונתזות ומגע של רוק אלטרנטיבי הצליחו בכל עשרת אלבומיהם ליצור לעצמם קהל אדיר בכל העולם.

מאותו אלבום יצאה גם הבלדה  שהפכה לשיר הספד וזכרון לסופי לנקסטר, נערה ב 16 בעלת מראה גותי ו"אאוטסיידרי" שהותקפה עקב הלוק שלה ונרצחה באכזריות ע"י קבוצת נערים בפארק באנגליה, השיר והמקרה הפכו להמנון של המוני מעריצי הלהקה והצהרה של "גאה להיות שונה" , סרטונים של השיר בשילוב תמונותיה של סופי מחייה ומזירת המקרה מילאו את הרשת:

אלבומה Empires שיצא בסוף הניינטיז נחשב לאבן דרך בתחום וזכה להישאר במקום הראשון ב-DAC

VNV Nation  היתה תמיד מקורבת למוסיקה הקלאסית, ושאבה ממנה השראה רבה למוסיקה שלה, וזהו האלבום שהלהקה תמיד רצתה לעשות. זהו פסקול לסרט שעדיין לא צולם. 

השילוב המופלא והמיוחד בין המוסיקה האלקטרונית והנגיעות הקלאסיות של רונאן האריס באים לידי ביטוי בהופעות, וזה בדיוק מה שVNV Nation מביאה גם אלינו.בארבי – שישי 3/2/17

מחיר כרטיס 254 ₪
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי