אירועים היסטוריים

STICK MEN

טוני לוין-הבסיסט האגדי של עם שלישיית "סטיק מן" בהופעה אחת בישראל

רביעי
19/10/2016 פתיחת דלתות: 20:30
מחיר: 194 ש"ח

STICK MEN  בבארבי יום רביעי 19/10/2016 20:30
מופע עמידה וישיבה
 
STICK MEN  בבארבי יום רביעי 19/10/2016 20:30
 


  אוריס מדיה מציגים:

TONY LEVIN - PAT MASTELO- MARKUS REUTER

בהרכב -  STICK MEN 
 
טוני לוין - הבסיסט האגדי של להקת KING CRIMSON, מגיע עם שלישיית "סטיק מן", בה חברים המתופף הנוכחי של להקת קינג קרימזון- פאט מסטלוטו והגיטריסט מרקוס רויטר, להופעה אחת בישראל. שלישיית הרוק המתקדם- "סטיק מן" - ממשיכי דרכם של קינג קרימזון, מורכבת משני נגני צ'פמן סטיק (כלי מיתר חשמלי עם 8-12 מיתרים) בשילוב תופים אקוסטיים ואלקטרוניים. לרית'ם סקשן של הלהקה האגדית - לוין ולמסטלוטו-  מצטרף מרקוס רויטר - מלחין ווירטואוז גיטרה סטיק. בעקבות הקשר האדוק עם 'קינג קרימזון', השלישייה מבצעת בהופעותיה יצירות של הלהקה, של מייסדה- רוברט פריפ, וכן, את הגרסה המקוצרת ל “ציפור האש” של סטרווינסקי- ביצוע שאליו הקהל לעולם לא נשאר אדיש. 
טוני לוין - מוזיקאי, מלחין, בסיסט, נגן קונטרה בס וצ'אפמן סטיק, יהודי-אמריקאי, מחלוצי השימוש ב-"צ'פמן סטיק". לוין שיתף פעולה במשך כ-40 שנה עם פיטר גבריאל, והיה חבר בהרכב הפרוג מטאל-אינסטרומנטלי 'ליקוויד טנשן אקספרימנט'. מאז שנות ה-70 ניגן בלמעלה מ-500 אלבומים. בין היתר הקליט עם ג'ון לנון, אליס קופר, דיוויד בואי, לו ריד, פינק פלויד, שר, דייר סטרייטס, יס, טום וויטס ורבים אחרים. בשנת 1981 הוא הצטרף ל- King Crimson לצידו של רוברט פריפ, ויחד איתם עבד לוין למעלה מ-30 שנה. “Discipline", התקליט הראשון של לוין עם קינג קרימזון, נחשב לאחד ההקלטות הרוק החשובות ביותר שנעשו אי פעם. פאט מסטלוטו- מחלוצי המתופפים המנגנים על סט תופים אלקטרוני, מנגן מזה 20 שנים עם קינג קרימזון, ובעבר עבד גם עם אמנים כמו XTC, דויד סילביאן ורבים אחרים.
 
מרקוס רויטר - מלחין, גיטריסט ומפיק. התחיל את דרכו כפסנתרן, למד גיטרה אצל רוברט פריפ, ובין היתר התחיל לנגן גם ב-צ'פמן סטיק. רויטר הקליט מספר אלבומי סולו, וכן, עבד עם להקה Centrozoon ומוזיקאים רבים אחרים. "סטיק מן" מגיעים לישראל לכבוד הוצאת אלבומ?ם השישי "Prog Noir" שיושק ב-21 לאוקטובר. בהופעה בתל אביב ההרכב יבצע חומרים מקוריים של "סטיק מן" לצד קלאסיקות של קינג קרימזון מתקופות שונות של הלהקה, וגם כן את “ציפור האש” של סטרווינסקי.

מחיר כרטיס- 194 ₪ / 240 ₪ ביום המופע.
 בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי