אירועים היסטוריים

The Brian Jonestown Massacre

להקת הקאלט של אנטון ניוקומב חוזרת לישראל לסיבוב נוסף! מופע פותח- המפשעות

שני
12/09/2016 פתיחת דלתות: 20:30
מחיר: 184 ש"ח

 The Brian Jonestown Massacre בבארבי יום שני 12/09/2016 20:30
מופע עמידה
 
 The Brian Jonestown Massacre בבארבי יום שני 12/09/2016 20:30
 


 The Brian Jonestown Massacre

להקת הקאלט של אנטון ניוקומב, שעמדה במרכז הסרט הרוקומנטרי האייקוני "דיג!" ומהווה את אחד מעמודי התווך של הגראז' רוקנרול בעשורים האחרונים, חוזרת לישראל לסיבוב נוסף ובלתי נשכח.

מופע פותח- המפשעות 

הבריאן ג'ונסטון מסאקר ידועה בסגנון הייחודי שלה: תמהיל אקלקטי של בלוז, פולק, שוגייז ורוקבילי מתובל בפסיכדליה שהפך אותה לשם דבר בקרב חובבי הרוק ברחבי העולם. הלהקה מקפידה שנים על הפקה עצמאית ותשוקה בלתי מתפשרת למוזיקה מבלי להיכנע לתכתיביה המסחריים של התעשייה. סולן ההרכב ומייסדו, אנטון ניוקומוב הוא אישיות פולחנית מסעירה ודמות בוערת שתורתו אמנותו. הוא נחשב אחת הפרסונות המוזיקליות הטוטאליות והמוכשרות של שני העשורים האחרונים.  BJM הוקמה בסן פרנסיסקו בראשית שנות ה 90 ושמה מתייחס לגיטריסט הראשון של הרולינג סטונס בריאן ג'ונס ולסיפורה הטרגי של כת "מקדש העם", שפעלה בארה"ב באמצע הקודמת. 

הפופלריות של הלהקה המריאה במיוחד לאחר יציאת הסרט הדוקומנטרי שעקב אחר ה-BJM ויריביהם המושבעים להקת "הדנדי וורהולס" במשך מספר שנים והציג את מערכות היחסים המורכבות שלהם בדרך לפסגה. הסרט זכה בפסטיבל סאנדנס ונחשב לקלאסיקת קולנוע דוקומנטרי. ניוקומב עצמו סולד מהסרט שלטענתו מציג אותו באופן לא הוגן.שירם Straight Up and Down מהווה את נעימת הנושא של סדרת המופת Boardwalk Empire.  בשנתיים שעברו מאז הסיבוב האחרון, הלהקה הספיק אנטון להתחדש בלייבל משלו, מוזיקה לפסקול של סרט צרפתי דימיוני ביחד עם הלהקה ואלבום שנכתב במשותף עם הזמר הקנדי טס פארקס בשם "I Declare Nothing"  

הפקה - נרנג׳ה

כרטיס במכירה מוקדמת עולה 184  ש"ח 
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי