אירועים היסטוריים

The Sugar Hill Gang ו-Lucille Crew

לראשונה מגיעים לישראל לצד מופע של Lucille Crew-שתי הופעות חיות

שלישי
30/08/2016 פתיחת דלתות: 20:00
מחיר: 169 ש"ח

The Sugar Hill Gang ו-Lucille Crew בבארבי יום שלישי 30/08/2016 20:00
מופע עמידה
 
The Sugar Hill Gang ו-Lucille Crew בבארבי יום שלישי 30/08/2016 20:00
 


 לראשונה בישראל

THE SUGAR HILL GANG

שתי הופעות חיות  
The Sugar Hill Gang- New Jersey
Lucille Crew - Tel-Aviv
 
לצד תקלוטים חמים של Elad Ron b2b Braindead 

 
“I said a hip hop the hippie the hippie, to the hip hip hop, a you dont stop the rock  it to the bang bang boogie say up jumped the boogie to the rhythm of the boogie, the beat" 
 
בשנת 1978, במהלך הופעה של Chic קפצו חברי הכנופיה לבמה והתחלו לפרסטל בזמן ש Good Times מתנגן. מה שהוליד את הלהיט Rapper Delight הבלתי מנוצח, שעשה היסטוריה והיה לקטע הראפ הראשון (והכי נמכר), שפרץ למיינסרטים העולמי ובכך פתח  את הדלת לעולם מוזיקלי חדש ולשורה בלתי מוגבלת של אומנים. בשנתיים שאחרי, האייקונים שיחררו עוד צרור להיטים שכיכבו בכל מקום אפשרי -מסרטים ופרסומות, עד להיטי רדיו על זמניים, הופעות בטלוויזה ודירוג בכל מצעד נחשב.   בשנת 2009 חברו למפיק והדיג'יי הצרפתי - Bob Sinclar, ליצירת מגה להיט  באותה שנה התאחדו חברי ההרכב המקוריים מחדש, אחרי יותר מ-20 שנה שבה לא הופיעו יחד ובכך פתחו במסורת חד שנתית של סיבוב הופעות סלקטבי ביעדים נבחרים ברחבי העולם, ממעדוניי הופעות אינטמיים לפסטיבלי ענק - סונאר, פיקניק פסטיבל, לולהפוזה, אלקטריק פילדס ועוד.... 
סנדקי ההיפהופ יגיע אלינו להופעה חייה המשלבת בין פאנק, דיסקו והיפהופ, בעודף סטייל ובכושר מלא, אחרי שורה של הופעות בארה"ב וכחלק מהטור האירופאי הנוכחי שלהם. 
Lucille Crew 
קולקטיב בינלאומי של שמונה מוזיקאים שמחברים יחד באופן מושלם פ'אנק, בלוז שורשי, גרוב, סול והיפ הופ. עם החתמה בלייבל גרמני, השמעות בתחנות הרדיו השונות והופעות מדוברות בפסטיבלים בארץ ובעולם –כדור האש של לוסיל רק גדל וגדל. הגרוב הלוהט של לוסיל הוא משהו שלא ניתן לעמוד בפניו. והשילוב שלו עם הופעה של The Sugar Hill Gang הוא משהו שאתם באמת, אבל באמת, לא רוצים להפסיד.
  
דלתות - 20:00, תחילת מופע - 21:00
מחיר במוקדמות– 169 ש"ח
 בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי