אירועים היסטוריים

פט תומאס(גאנה)

בהופעה ראשונה בישראל! מופע פותח- יוסי פיין ובן איילון

שישי
24/06/2016 פתיחת דלתות: 21:30
מחיר: 104 ש"ח

פט תומאס(גאנה) בבארבי יום שישי 24/06/2016 21:30
מופע עמידה
 
פט תומאס(גאנה) בבארבי יום שישי 24/06/2016 21:30
 


סאנביט מציג:

פט תומאס (גאנה)

בהופעה ראשונה בישראל!  אירוע הזדהות עם פסטיבל סאנביט עם הופעה חיה של פט תומאס(גאנה)  ומוזיקאים נוספים! 

שישי הזה / 24.6 /בארבי ת"א דלות: 21:30

חברים יקרים, בהמשך לאירועים האחרונים שהביאו לביטול/דחיית פסטיבל סאנביט 2016  החלטנו לקיים עבורכם, אנשי המוזיקה והחופש ערב אחד  בת"א עם אחד האמנים האדירים של אפריקה – פט תומאס מגאנה ואמנים נוספים. את פט תומאס האיש והאגדה אנחנו כבר שנים חולמים להביא לפסטיבל סאנביט, מדובר על אחת ההופעות החיות הטובות שיש, אנרגיה אדירה של 7 מוזיקאים את הקצב הזה אי אפשר להפסיק. בואו להיות איתנו ולתמוך בפסטיבל סאנביט.
פסטיבל סאנביט מביא את הנשמה והקצב לערב אחד בת"א!

PAT THOMAS & Kwasibu Area Band(Ghana)

Opening Act:  Yossi Fine & Ben Aylon

ערב חד פעמי, עם הניצוץ והלב של סאנביט. בואו להיות איתנו, זה ערב עבורכם, זה ערב  עבור כולנו!

PAT THOMAS & KWASHIBU AREA BAND(GHANA)
אגדת ההיילייף מגאנה במופע ראשון בישראל

פאת תומאס הוא מהקולות הבולטים של מוזיקת ההיי-לייף בגאנה וביבשת כולה, יוצר שעבד על אלבומו האחרון (2015) עם שמות גדולים כמו טוני אלן ואגדת האפרו-פאנק אבו טיילור. תומאס החל להקליט בשנות השישים ביחד עם טיילור, והשניים הפכו במהרה לאחד מהצמדים הלוהטים של סצינת ההיי-לייף בגאנה: פאת שר באלבומים של טיילור, בעוד שהאחרון היה אחראי על החצוצרות באלבומים של תומאס. הפיכה צבאית במהלך שנות השבעים אילצה את האמנים המקומיים לעזוב את גאנה, ותומאס התיישב בקנדה שם הוציא את
Highlife Greats Mbrepa, אלבום היי-לייף שתרם תרומה משמעותית להתפשטות של הסגנון הזה מחוץ לאפריקה. 
פאת תומאס חזר לגאנה בשנת 1997 ונעלם מהסצינה המוזיקלית של גאנה לזמן ממושך, עד שחזר להקליט עם אבו טיילור וטוני אלן בשנת 2013. אלבומו החדש הוא תוצאה של האיחוד המחודש בין השלושה, ושיתוף פעולה עם טובי הנגנים בגאנה איתם עבד בשנות השמונים: Kwashibu Area Band. הצלילים של האלבום, שהוקלט בגאנה על ידי Kwame Yeboah (קט סטיבנס/Patrice) ועבר עיבוד מוזיקלי בברלין, לוקחים את הסאונד המהפנט של שנות השבעים בגאנה אל הפקה עדכנית וסוחפת, שמסמלת 50 שנות יצירה מוזיקלית של אחד הזמרים פורצי הדרך בגאנה ואפריקה בכלל.

YOSSI FINE & BEN AYLON

המופע החדש והמסקרן של יוסי פיין ובן איילון -יוסי פיין, בסיסט ומפיק העל, נחשב היום לאחד מן המוזיקאים והמפיקים המוערכים בעולם. פיין הפיק למעלה מארבעים אלבומים ברחבי העולם, ניגן ושיתף פעולה עם דיוויד בואי, לו ריד, הדג נחש ורבים נוספים. בפרוייקט החדש ינגן פיין על גיטרה מיוחדת שבנה שירים עממיים ולהיטים מהמדבר הכחול, ויציג את בן איילון – One Man Tribe, מתופף וחוקר מוזיקה מערב אפריקאית, מומחה למקצבים מסנגל ולכלים ממדבר הסהרה. בן אילון ניגן והקליט עם גדולי האמנים באפריקה, וידוע בזכות הסאונד המאסיבי והשבטי שפיתח על סט תופים היברידי המשלב תופים מודרנים ואפריקאיים. אליהם יצטרף ליאור רומנו על בס וקלידים, הידוע כמכונת הגרוב מאחורי אסתר רדא והודנא אורקסטרה. בהופעה יבוצעו שירים עממיים בהשראת המוזיקה של שבט ה Swallahi, הנודד בין מדבר הסהרה למדבר יהודה ובין הודו לכוש. לראשונה תנוגן מוזיקת ה Wallahi, השואבת את השראתה מחאפלות אפרו-ערביות, דבקות וטקסים עממיים, בלוז מדברי וגרוב אוניברסלי. הבטחה לצלילה אל מעמקי נווה המדבר והדיונות של המדבר הכחול. 

האירוע הוא לא למטרות רווח, הכנסות האירוע מוקדשות לכיסוי הוצאות פסטיבל סאנביט

כרטיסים במכירה מוקדמת: 104 ₪ (מספר מוגבל)/ כרטיסים במקום: 119 ₪
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי