אירועים היסטוריים

KING DUDE

לראשונה בישראל!

רביעי
29/06/2016 פתיחת דלתות: 20:30
מחיר: 105 ש"ח

KING DUDE בבארבי יום רביעי 29/06/2016 20:30
מופע עמידה
 
KING DUDE בבארבי יום רביעי 29/06/2016 20:30
 


 king dude

האלבום המלא האחרון של king dude - Flesh & Blood - In The Key of Light הוא הפרק הטרי ביותר בחיו. השירים שלו נפרמים והוא עצמו יוצא ושובה את המאזין מתחילת האלבום ועד סופו . זו היא הכתיבה האישית ביותר של king dude עד כה והצגה מלאה של האור הרוחני של הלורד. Flesh & Blood - In The Key of Light הוא לא רק התגלות רוחנית הוא גם התגלות של חייו של האיש מאחורי המוזיקה. חוויות החיים האמיתיים האחרונות שלו באהבה , אובדן, מוות אלימות הארה וקדושה .

" לפעמים חשבתי שהתקליט הזה יהרוג אותי , כשכתבתי והקלטתי הרגשתי כאילו שאני משתגע . כעת כשהוא נעשה אני משוכנע שלא רק אנשים יואהבו אותו, היום אני חזק יותר מאני הקודם שלי . עבור העבודה האלוהית הזאת אני נתון " - king dude
 
king dude משתף חזיונות של רוחו על הבמה  הוא מייחד את הצליל והבידוד המקראי של ימים עברו ושל התגלות עם אווירה מלאת תקווה וגאולה , king dude  מניף השפעות רבות ומגוונות בביטוי בכתיבה שלו  החל מפולק, אמריקנה , קאנטרי ובלוז אפילו צלילים כבדים של doom. כתוצאה מכך השירים הם הרבה יותר מהמנון מודרני או שיר פופ ממוצע . המוזיקה של king dude זה הדרך שלו להרים את עצמו מחשכת הבורות , ה"אור" והבשורה של king dude זה ההנפשה של החדווה והקיום המשותף של בני האדם והחיבור האינסופי של כולנו על כדור הארץ.
 
מחיר 105 ש"ח - 149 ש"חו בקופהבארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי