אירועים היסטוריים

SAHARA NIGHT

שני מופעים בערב אחד של מוזיקה מלב הסהרה- ATRI N'Assouf,Niger-MaliFEAT. YOSSI FINE & URI BRAUNER KINROT,SAHARA DESERT GROOVE

שלישי
15/12/2015 פתיחת דלתות: 20:30
מחיר: 122 ש"ח

SAHARA NIGHT בבארבי יום שלישי 15/12/2015 20:30
מופע עמידה
 
SAHARA NIGHT בבארבי יום שלישי 15/12/2015 20:30
 


 גיל קרניאל מציג: 


SAHARA NIGHT

A NIGHT OF DESERT GROOVE & SOUL

שני מופעים בערב אחד נדיר של מוזיקה מדברית
מפגש חד פעמי בין מוזיקאים ממדבר הסהרה למוזיקאים ישראלים:

ATRI N'ASSOUF|Niger-Mali
FEAT. YOSSI FINE & URI BRAUNER KINROT

SAHARA DESERT GROOVE|Album Launch
LAROZ & AMANO Feat. RAVID KAHALANI & KUTI

סגנון הבלוז המדברי, המגיע משבט ה- TOUAREG (מכונים גם האנשים הכחולים בגלל צבע לבושם), החיים במדבר הסהרה, הפך לאחד הסגנונות המסקרנים והלהיבים שעלה בשנים האחרונות על במות המוזיקה. המוסיקה של שבטי הטוארג המוכנה ASSOUF– שחווה שנים של רדיפות, דיכוי וגלותהיוותה ערוץ למחאה, התנגדות ולביטוי הרגשות הקשים של החיים בגלות והכמיהה לאדמה ולחופשבלילה הזה תתארח, למופע אחד בישראל, אחת מהלהקות  הבולטות של הז'אנר,  מניג'ר שבמדבר הסהרה- ATRI N'Assouf.

בחלקו השני של הערב ישיק ההרכב שזה להצלחה אדירה בשנה האחרונה-  SAHARA DESERT GROOVE  את אלבומו החדש בהשתתפות, חיים לרוז, אלון אמאנו קמפינו, רביד כחלני ויוסי פיין. 

ATRI N'Assouf (Niger- Mali) הלהקה בהנהגתו של – RISSA, מוזיקאי מניג'ר הכותב ומעבד את החומרים המוזיקליים ו MAMA WALET  אחת הזמרות הבולטות של הז'אנר (החברה גם בהרכב TARTIT) , מביאה בצורה האותנטית והמלהיבה ביותר את צלילי הסהרה ואת התרבות של שבטי הטוארג. הלהקה הופיעה בעבר בפסטיבל SUNBEAT וזכתה לתגובות נלהבות של הקהל וביקורות מהללות של כתבי המוזיקה.

"אחד הדברים הכי יפים בהופעה הנהדרת שלה – והיו הרבה כאלה – היתה הדינמיקה הסבלנית של ההופעה וההבנה של הצופים...ככל שההופעה נמשכה, הצליל והגרוב נעשו יותר עמוקים והתחילו לחלחל אל הגוף המתנועע והלב המתרחב" (בן שלו, "הארץ")

SAHARA DESERT GROOVE
לרוז, אמאנו וחברים בחגיגת השקה לאלבום
LAROZ- DESERT GROOVE

מופע יצרי ופראי הפורץ גבולות של תרבות, גיאוגרפיה וזמן. מוזיקה ערבית-אפריקאית מרחבי הסהרה יחד עם שירים מקוריים בגרוב פסיכדלי סמיך חושני ומרקיד
המופע חוגג את צאת האלבום  Laroz - Desert Groove  בהפקתו של חיים לרוז, המהווה סיכום תהליכי יצירה שהתרחשו בהופעות ההרכב "Sahara Desert Groove"  (שנוסד ב2008 ע"י  חיים לרוז,  אלון אמאנו קמפינו  ורביד כחלני), לצד יצירה אולפנית של לרוז עם חברים שותפים נוספים כמו יונתן לוי (איזבו) עמית שגיא, אופיר קותיאל (קותי) יוסי פיין ואחרים. האלבום זכה לביקורות מהללות ושני הסינגלים – "לילה לילה" ו"עושה שלום"  היו מהשירים המושמעים ביותר השנה בתחנות הרדיו.

חיים לרוז - בסתופיםלופים

אלון אמאנו קמפינו - גיטרה חשמלית, עוד חשמלי

רביד כחלני (ימן בלוז) – שירה

יוסי פיין - בס, גיטרה חשמלית

קותי (אופיר יקותיאל/קותימאן) - קלידים

כרטיסים ראשונים ב- 102ש"ח עד גמר המלאי.

אח"כ יעלה ל 121 ש"ח.

בקופה 139 ש"ח
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי