אירועים היסטוריים

Purity Ring

דואו הפיוצ'ר פופ העולה מגיע עם המופע האור קולי לבארבי

רביעי
18/11/2015 פתיחת דלתות: 20:30
מחיר: 142 ש"ח

Purity Ring בבארבי יום רביעי 18/11/2015 20:30
מופע עמידה
 
Purity Ring בבארבי יום רביעי 18/11/2015 20:30
 


 Purity Ring 

רגע אחרי אלבומם החדש Another Eternity, דואו הפיוצ'ר פופ העולה

מגיע עם המופע האור קולי המדובר שלהם לראשונה לתל אביב.

טבעת טוהר היא תכשיט שבמסורת הנוצרית האמריקאית ניתן לצעירה או צעיר בכדי לעגן את מחויבתו לבתולין עד החופה, שכן סכנות רבות עורבות למי שלא יגן על תמימותו. מייגן ג'יימס וקורין רודיק נכנסו למיטה עם לייבל העל 4AD לפני שהספיקו אפילו הספיקו להוציא סינגל אחד. עושה רושם שזה לא בדיוק פגע בהם משיצא Shrines, אלבום הבכורה, הוא זוכה להצלחה מסחרית וסופרלטיבים מהמבקרים, שמתקשים לתייג את הצליל שלהם. הייתה זו ההפקה הראשונה של רודיק, שעבד עד כה בעיקר עם להקות רוקנרול כטכנאי סאונד באולפן הקלטות. דווקא היעדר הידע המקצועי הצליח לעצב סאונד שלא נשמע עדיין, שילוב מוזר בין מכונת תופים סינתיסיזר ומשחקי פיץ׳ ווקלאים.

לאלבום השני הם מגיעים כשכל עולם הפופ האלקטרוני מנסה לחקות את הסאונד שלהם, כאילו היה המתכון של קוקה קולה, או אבו חסן. לצורך עשייתו, הם מתבודדים בעיר הולדתם אדמונטון, בניסיון ללכוד משהו מאווירתה ונופיה התעשייתים. התוצר שהם מפיקים,
Another Eternity, הוא צעד משמעותי קדימה. בהמשך לשיתוף הפעולה שלהם באלבום של הראפר דני בראון, הם מפתחים כיוון חדש, נטוע עמוק מאי פעם בעולמות של היפ-הופ וטראפ. טראקים כמו Flood on the Floor ו--Begin Again מדגימים זאת היטב, כש-Push Pull, למשל, שומר אמונים לקו המקורי בתוספת הפקה מהודקת. האלבום מתקבל מצוין, ופרסומים רבים מדברים על האופן המעניין בו האלבום מושפע מתמורות במיינסטרים המוזיקלי. במקום אחד, ג'יימס מכונה מדונה בחצי מהירות, באחר מתוייגת כגרסא מלנכולית של ביונסה והמלאכה המוזיקלית מתוארת כפירוק והרכבה של מפת הפופ העכשווית ע"פ דרייק או טיילור סוויפט (שבצעירותה, אגב, ענדה טבעת טוהר). כפי שמגזין פייסט היטיב לסכם, "זה זינוק יצירתי גדול מספיק בכדי לייצר גל של מעתיקנים חדשים." 

הופעות הלייב של הלהקה נודעו זה מכבר במופע האור קולי המעוצב שלהם, ובסיבוב של האלבום החדש, רודיק לוקח צעד קדימה כשמציב במרכז הבמה מעיין מערך תאורה אינטגרטיבי שמשמש  גם כסינתיסייזר ופרקשן.

על הבאתם לארץ אחראית חברת נרנג'ה, אשר מפיקה גם את הופעותיהם הקרבות של אלט ג'יי וריי בתל אביב

מחיר במוקדמת 142 ש"ח / בקופה 169 ש"ח 
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי