אירועים היסטוריים

IBEYI

צמד התאומות הצרפתיות-קובניות מגיעות להופעה בישראל!

שני
22/02/2016 פתיחת דלתות: 20:30
מחיר: 185 ש"ח

 IBEYI   בבארבי יום שני 22/02/2016 20:30
מופע עמידה
 
 IBEYI   בבארבי יום שני 22/02/2016 20:30
 


  IBEYI  

צמד התאומות הצרפתיות-קובניות המדוברות  

מגיעות לראשונה להופעה בישראל!

 Ibeyi עם אלבום אחד שיצא השנה,כבר הספיקו לככב במדורי המוזיקה של המגזינים המובילים בעולם; ה"טיימס" הכתירו אותן כמלכות החדשות של ה-world music, הניו-יורקר טוענים שהן מקדימות את זמנן, והסאונד שהן מייצרות עם הביט השורשי שלהן – מגיע מעולם אחר משלנו, הרולינג-סטון חושבים שמדובר באחד מהאקטים הגדולים שייצאו מ-2015, שדרן הרדיו זיין לואו החליט שמדובר באלבום הכי טוב שהוא שמע השנה, ה-  NMEמבטיחים שלא תשמעו השנה דבר יותר "מדהים במקוריותו", ה-Q טוענים שהיצירה שלהן היא הבת הסוררת של אריקה באדו וג'יימס בלייק, והגארדיאן תיארו את המוזיקה שלהן כך –"it's slightly Bjork, but most probably alien".   כעת הן מגיעות בזמן אמת גם לישראל, עם האלבום החדש ועם אחת ההופעות המבוקשות של מי שהן כוכבות ענקיות בהתהוות, כבר עכשיו, בכל העולם.

הן מנגנות על פסנתר, סמפלר, קחון וכלי הקשה אחרים. יש שהגדירו אותן כתקווה וכעתיד של הזרם האפרו-קובני, יש אומרים שהן נביאות שמחזירות לחיים את הטריפ-הופ, בכך שהן מצליחות להתיך לתוך נשמת שירי העם העתיקים שלהן פופ מודרני, היפ-הופ ואלקטרוניקה עכשווית, ויש שיגידו שהן מנהיגות תנועה, שעל הדרך גם המציאו ז'אנר חדש – Doom-Soul. בין שיריהן האהובים זכור בעיקר הלהיט "River" שהפך לסינגל מצליח בכל העולם והשתלב בפלייליסטים המרכזיים גם כאן אצלנו בישראל, עם פרגון אדיר בתקשורת.  

על הבאתם לישראל אמונים: מונוקרייב - משרד בוטיק להפקות, יחסי ציבור ותוכן בעולם התרבות והאמנות, (אחראיים גם על ייבוא המופעים של חוזה גונזלס וג'וניפ, זירו 7, מאדהאני ועוד), יחד עם הקצה הפקות -  לשעבר בר-הופעות אגדי בירושלים וכיום בית להפקות תרבות מקוריות בבירה.

כרטיסים ראשונים ב-185 ש"ח 

תחילת מופע- שעה / שעה וחצי משעת פתיחת דלתות
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי