אירועים היסטוריים

Heather Nova

הת'ר נובה זמרת הרוק-פופ המופלאה מגיעה לישראל להופעה אחת

רביעי
11/11/2015 פתיחת דלתות: 20:30
מחיר: 162 ש"ח

Heather Nova בבארבי יום רביעי 11/11/2015 20:30
מופע עמידה
 
Heather Nova בבארבי יום רביעי 11/11/2015 20:30


 Heather Nova

הת'ר נובה מגיעה לראשונה לישראל

להופעה אחת בלבד!

הת'ר נובה זמרת הרוק-פופ המופלאה מגיעה לישראל להופעה אחת בלבד במסגרת סיבוב הופעות עולמי עם אלבומה החדש -  The Way It Feelsהת'ר נובה זמרת רוק פופ  מופלאה שהחלה את דרכה המוזיקלית כבר בתחילת שנות ה 90. מאחוריה 9 אלבומי אולפן, מאות הופעות ברחבי העולם ובפסיבלים נחשקים באירופה ובארה"ב, מכירה של 2 מיליון אלבומים, כתיבת פסקולים לסרטים ולסדרות  ועשרים שנות קריירה מוזיקלית. אלבומה הראשון"Glow Stars"  זכה לביקורות נלהבות, והצלחתו הובילה אותה להקליט ולשחרר אלבום ראשון בהופעה חיה, "Blow", ולצאת לסיבוב הופעות ראשון באירופה.

במרץ 2015 יצא אלבום האולפן התשיעי שלה "The way it feel". זהו אלבום מרענן ומאופיין בשיריה המרגשים ובקולה הקסום. עם האלבום היא יצאה לסיבוב הופעות עולמי אשר במסגרתו תגיע לראשונה לישראל. הת'ר נובה על האלבום: " השירים שלי נובעים מהחלומות שלי, מהגעגועים, מהרצון שלי ליצור משהו יפה ולזקק את הרגע החולף למשהו שנחרט בזיכרון, שנוגע בנשמה. אני פותחת חלון לנשמה שלי בתקווה שזה ייפתח חלון דומה גם אצל המאזינים. אני מבקשת שיאזינו לו כאלבום שלם, אני יודעת שאולי זו תפיסה מיושנת, אבל יש כאן סיפור, יש מסע..."

את המופע מביא לארץ המפיק אסי רון שהיה אחראי להבאתם של מופעים גדולים ונחשבים כגון: ארט ברוט, לורן היל, איאן בראון , סייפרס היל וקייס צ'ויס . 

מחיר כרטיס:  162 ₪ / 179 ש"ח בקופה 
בארבי
03-5188123
הנמל 1 נמל יפו, תל אביב יפו
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי