אירועים היסטוריים

KOVACS

הזמרת והיוצרת ההולנדית מגיעה להופעה אחת בישראל!

שלישי
18/08/2015 פתיחת דלתות: 20:30
מחיר: 175 ש"ח

KOVACS בבארבי יום שלישי 18/08/2015 20:30
מופע עמידה
 
KOVACS בבארבי יום שלישי 18/08/2015 20:30
 


 KOVACS

הזמרת והיוצרת ההולנדית מגיעה להופעה אחת בישראל! 

שרון קובאקס, זמרת ויוצרת הולנדית בת 24, פרפורמרית בחסד עליון, אפלה ומרתקת שסוחפת בשנה האחרונה את הולנד, מדלגת בין הופעות באנגליה, אוסטריה, יוון, איסטנבול ועוד ותסמן בדרך לבארבי וי גדול גם על הופעות בשני הפסטיבלים הנחשבים של אירופה: פינקפופ בהולנד, רוק ורכטר בבלגיה. קולה העמוק, הכנות, התשוקה שלה למוזיקה ותשומת הלב לפרטים (המראה המהפנט והקליפים המושקעים) הכל יחד הופך את קובאקס לכוכב זוהר בשמי המוזיקה ההולנדית והעולמית. הסטייל המחוספס וקולה האפל זיכו אותה בהשוואה בעיתונות העולמית לאגדות כמו Amy Winehouse ו- Portishead וחלק משיריה מרגישים כאילו יצאו הישר מפסקול סרטי ג'יימס בונד.

את אלבום הבכורה שלה "Shades of Black" הפיק מפיק הרוק המוערך אוסקר הולמן (Krezip, Within Temptation, After Forever, Gorefest) זאת לאחר ש Kovacs שלחה לו שירים באמצעות הפייסבוק. הוא הודה כי בד"כ אינו נוהג להאזין לאומנים חדשים בצורה כזו אבל ברגע ששמע את קולה התאהב ויצר איתה קשר: "כשפגשתי אותה היא נראתה שונה לגמרי ממה שדמיינתי. למרות שהקול שלה נשמע שחור שלא ייאמן, ילדה לבנה עם ראש מגולח הופיעה. הייתי מוקסם לחלוטין וכך התחלנו לשתף פעולה". הסינגלים המצוינים מתוך אלבום הבכורה:  "My Love", "Diggin", חורכים את הרדיו בהולנד ובצדק. היא לא נראית כמו שהיא נשמעת, או נשמעת כמו שהיא נראית. אבל היא נשמעת ונראית מדהים, מלווה בלהקה בת 6 נגנים ושורפת כל במה שנקרית בדרכה.           

מחירי הכרטיסים - 175 ₪ (במכירה מוקדמת) ל-200 ₪ ביום האירוע

את ההופעה של Kovacs בישראל מפיקה חברת הפקות חדשה בשם HanSolo Productions ששמה לה למטרה להביא לקהל בישראל הופעות עדכניות ומסקרנות.
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי