אירועים היסטוריים

THURSTON MOORE

המייסד,הסולן והגיטריסט של SONIC YOUTH במופע רוקנרול אלטרנטיבי

רביעי
01/04/2015 פתיחת דלתות: 20:30
מחיר: 193 ש"ח

THURSTON MOORE בבארבי יום רביעי 01/04/2015 20:30
מופע עמידה
 
THURSTON MOORE בבארבי יום רביעי 01/04/2015 20:30
 


 שוקי וייס מציג : 

THURSTON MOORE

 (SONIC YOUTH)

27 באפריל, 2015 // בארבי תל אביב

עונת חורף- אביב מבית שוקי שוקי וויס עומדת לספק לקהל הישראלי מנות גדושות של רוקנרול אלטרנטיבי בשורה של אמנים אהובים ופורצי דרך.  אחרי ההודעות המשמחות שפתחו את סדרת ה"פייבוריטים" שלנו – אפגן וויגס, בלונד רדהד ומארק לאנגן, אנחנו שמחים לחשוף את האמן הבא בסדרה – ת'רסטון מור, המייסד-סולן-גיטריסט-כותב שירים של הלהקה שהשפיעה על דור שלם לאמץ ערכים של נסייניות ופריצת גבולות ברוקנרול – SONIC YOUTH. 

ת'רסטון מור נמצא בחזית המוסיקה האלטרנטיבית מאז שהומצא הכינוי כסמל לכל מוזיקה שאתגרה והתגרתה בסטנדרטים של המוסיקה בת זמנה.  סוניק יות' היו האורים ותומים של אינספור להקות כולל נירוונה בהתהוותה, וגם חברינו לסדרת הפייבוריטים בלונד רדהד. כל כך חזקה היתה השפעתם עד כי אלבומם Nation  Daydream שוכן לו במוזיאון הקונגרס האמריקאי לשימור כאבן יסוד בהיסטוריית הרוקנרול. במקביל לפעילות של סוניק יות', שנמשכה כשלושה עשורים (כמו גם הנישואין שלו לסולנית הלהקה קים גורדון) ברקורד של מור, אינספור שיתופי פעולה והרכבים צדדיים, לייבל עצמאי, עריכת מגזינים ממוזיקה, כתיבת שירה, הוראה, וארבעה אלבומי סולו. האחרון שבהם The Best Day יצא באוקטובר האחרון בלייבל מטאדור, ומנגנים בו, כמו גם בסיבובי ההופעות של מור,  המוזיקאים המצוינים סטיב שלי (Sonic Youth), דבי ג'וג (My Bloody Valentine), וג'יימס סדווארד (Nought).  כך זה נשמע ונראה בניו יורק ובקרוב גם אצלנו על במת הבארבי.

מכירת כרטיסים מוקדמת במחיר 193שח בלבד

(עד גמר המלאי, לאחר מכן מחיר הכרטיס יעמוד על 243 שח)  

הופעה נוספת לאפגן וויגס

נוסף על כך, אנחנו שמחים היום להודיע כי לאור הביקוש הנפלא לכרטיסים להופעת האפגן וויגס ב- 24 בפברואר, תפתח הופעה נוספת ללהקה למחרת – ב- 25 בפברואר. מכירה מוקדמת תימשך ב- 193שח בלבד, עד גמר המלאי (לאחר מכן מחיר כרטיס יעמוד על 223 שח).
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי