אירועים היסטוריים

Mac DeMarco

המשורר המחונן והאנטי מוזיקאי מגיע לישראל! נקבע תאריך חדש!

שלישי
02/06/2015 פתיחת דלתות: 20:30
מחיר: 142 ש"ח

Mac DeMarco בבארבי יום שלישי 02/06/2015 20:30
מופע עמידה
 
Mac DeMarco בבארבי יום שלישי 02/06/2015 20:30
 


Mac DeMarco

המשורר המחונן והאנטי מוזיקאי
 
מגיע לישראל! נקבע תאריך חדש!

  יום שלישי 2/6/15 

אייקון ומגיבורי התרבות הדומיננטים של התקופה, מי שהספיק לאחרונה לבלות במעצר, למכור את נעליו ב21 אלף דולר, לתת הופעה אייקונית בתכנית של אריק אנדרה, לככב ולהכות גלים בכל מצעדי השנה האפשריים- מגיע לתל אביב בעקבות "Salad Days" מקברייר סמואל לניון דהמרקו הוא משורר מחונן, אנטי מוזיקאי, שמנגן על גיטרה זולה שעלתה רק 30 דולר (קנדי) ולטענתו "אף מוזיקאי אמיתי לא היה מוכן לנגן עליה". הוא לוקח את העסק בקלילות ובהומור, עם מראה מרושל ומרווח ניכר בין השיניים. בדרכו שלו הוא רוקח מקצבים מבולגנים, כאוטיים ומשונים שמצליחים להתחבר לידי מלודיות מרגשות, בתוספת המילים הפשוטות באופן כמעט אינפנטילי שמצליחות לגעת בנקודות הרגישות ביותר בלב ויוצרות תחושת קרבה וחמימות עוטפתעם רגישות אדירה וכשרון מתפרץ להמנוני אהבה לא קונבנציונאלים, הופעותיו עם הלהקה הן גם חוויות רוקנרול מהמעלה הראשונה, המתובלות בהרבה הומור וקאברים בלתי צפויים (וויזר, מטאליקה ולימפ ביזקיט כבר זכו לכבוד). חבורת הניו יורקרים הצעירים שנראים כמו שליחי פיצה מצליחים לעורר התפעלות גם אצל נביאי הזעם של הז'אנר.

הקנדי בן ה-24 החל לעשות מוזיקה בגיל 14 במסגרת כמה להקות תיכון מפוקפקות. לאחר שסיים את לימודיו, הוציא בהפקה עצמית אלבום בכורה תחת השם "מייקאאוט וידיאוטייפ". הפרוייקט לא הצליח להתרומם, הוא עבר למונטריאול, התקשה להתפרנס, ובאין ברירה השתתף בניסויים מדעים למחייתושנת 2012 היוותה את נקודת המפנה המשמעותית בקריירה של המוזיקאי, שהשתקע בשלב הזה בברוקלין. הוא הוציא אי.פי ומיד לאחר מכן את אלבום הבכורה שלו, "2". הריליס זכה לתשבוחות מקיר לקיר, ובין היתר קיבל את החותמת היוקרתית "Best New Music" מבית מגזין פיצ'פורק. הוא יצא לסיבוב הופעות רחב היקף וקנה לעצמו שם עולמי.

לכאורה, המשקל על כתפיו היה כבד למדי עקב הצלחתו המהירה. אך באותה הקלילות האופיינית לו, האלבום האחרון, "Salad Days", נפתח כאילו אתה כבר באמצע השיר החמישי. בלי הקדמות דרמטיות, ועם ביטחון עצמי מעורר קנאה, דהמרקו מגיש את הסלט המוזיקלי שלו כבר בפריטה הראשונה. מבעד לג'ינגול הגיטרה, נכרת השפעת אבות הפולק, סול והלו- פיי, אבל יותר מכל, סאונד ייחודי של אמן שלקח צעד קדימה ומטעין את מרכולתו האומנותית ברבדים רפלקטיביים. האלבום זכה לפרגון גדול אף יותר מהמבקרים ומעמדו ממשיך בנסיקה החדה. בסיכומי שנת 2014,  Salad Daysזכה לדירוגים גבוהים מאוד, בין היתר במגזינים NME,   Rolling Stone וPitchfork . כמו כן, האירוח שלו ב-Eric Andre Show הכה גלים. בנובמבר האחרון, במהלך הופעה אינטימית אל מול 100 סטודנטים באוניברסיטת קליפורניה, מק דהמרקו נעצר על ידי המשטרה לאחר שסיים לבצע קראודסרף. לאחר מכן, השוטרים הודו שלא זיהו שהם עוצרים את האמן וגורמים להופעה להסתיים. למחרת, הוא הגיב בנימה משועשעת, כשהעלה תמונה של המעצר לאינסטגרם וציין כי בילה ערב נפלא בחברת משטרת סנטה ברברה.
לאחרונה העמיד דהמרקו זוג נעלי ספורט ישנות ובלויות למכירה פומבית, ואלה נמכרו בסך לא פחות מ-21,100$, תרומה עבור קייטנת רוקנרול לבנות.

על הבאתו של טווין שאדו לישראל אמונה חברת ההפקות העצמאית נרנג'ה, המפיקה גם את הופעותיהם הקרבות של טריקי וטווין שאדו בישראל.

האלבום החדש במלואו
Pepporoni Playboy - A Mac-umentary


מחיר כרטיס במכירה מוקדמת- 142 ש"ח לכמות מוגבל

מחיר בקופה 160 ש"ח 
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי