אירועים היסטוריים

BLONDE REDHEAD

הטריו אינדי-רוק הניו יורקי-בישראל!

שבת
07/03/2015 פתיחת דלתות: 20:30
מחיר: 223 ש"ח

BLONDE REDHEAD בבארבי יום שבת 07/03/2015 20:30
מופע עמידה
 
BLONDE REDHEAD בבארבי יום שבת 07/03/2015 20:30
 


שוקי וייס גאה להציג :  

BLONDE REDHEAD

7 במרץ, 2015  

תחילת סיפורנו במפגש אקראי במסעדה ניו יורקית בין סטודנטית יפנית לאומנות ותאומים איטלקיים שהוליד את אחד מההרכבים הקראייטיבים והמהפנטים באינדי רוק - בלונד רדהד. סגנונם המוסיקלי נע מארט-פאנק לדרים-פופ אלקטרוני לאורך תשעה אלבומי אולפן עשירים במסתורין ויופי, ובנוכחותם הבימתית הם מביאים מנה גדושה של רוק כאוטי ואומנותי. גם אנחנו זכינו לראות את הטריו פנים מול פנים בשני ביקורים בישראל. הביקור הראשון ב-2007 אל מול אולמות מלאים בהאנגר 11 ובארבי, וב2011 שבו אלינו עם ג'יינס אדיקשן באחד מערבי פיק.ניק (תנבצ"ה) הטובים שהיו.  גם אז עלו למחרת על במת הבארבי במה שהפך מסורת קסומה במועדון האהוב.

לביקורם השלישי בישראל בלונד רדהד מגיעים עם אלבום חדש שמו Barragán זהו גם שם המשפחה של צייר ארגנטינאי מהזרם האבסטרקטי והסוריאליסטי, ושל ארכיטקט מקסיקני מפורסם. לא מפתיע כשמדובר בהרכב שאומנות ואסתטיקה ניסיונית היא חלק מה- DNA המוסיקלי והבימתי שלו. מבטיחים לבדוק מי מהשניים, אם בכלל, מהווה את ההשראה לשמו של אלבום האולפן התשיעי של ההרכב. הנה כמה שירים קסומים מתוך האלבום   No More Honey  Dripping Seven Two    והקליפ החדש לסינגל The One I Love. וגם מ Misery Is A Butterfly  שיצא ב 2004 והזניק אותם להכרה בינלאומית. וכמובן מ 23 המופתי.

ב-7 במרץ תוכלו לראות ולשמוע את קאזו מאקינו, אמדאו וסימונה פאצ'ה עושים אותם לייב כאן אצלנו. לא להחמיץ.

 הפייבוריטים: הם מהאומנים המעניינים והמוערכים במוסיקה האלטרנטיבית, הם ניגבו יותר מפעם אחת בעברם חומוס ביפו, והפליאו בקסמיהם מול הקהל הישראלי האוהד. לבשורות הגעתם של אהובי הקהל וצוות שוקי וייס – האפגן וויגס ומארק לאנגן מתווסף טריו האינדי-רוק הניו יורקי בלונד רדהד. על פי ההגדרות המילוניות לא נותר לנו אלא לקרוא לרצף המופעים הנפלא הזה בחורף הקרוב – "סדרת הפייבוריטים".

מכירת כרטיסים מוקדמת במחיר 223 ש"ח 
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי