אירועים היסטוריים

TRICKY

אייקון האלקטרוניקה האקסצנטרי,מאבות ההיפ-הופ האלטרנטיבי מגיע לתל אביב!

חמישי
26/02/2015 פתיחת דלתות: 20:30
מחיר: 192 ש"ח

TRICKY בבארבי יום חמישי 26/02/2015 20:30
מופע עמידה
 
TRICKY בבארבי יום חמישי 26/02/2015 20:30
 


TRICKY

אייקון האלקטרוניקה האקסצנטרי, מי שהחל את דרכו במאסיב אטאק והפך לאחד מאבות ההיפ-הופ האלטרנטיבי בבריסטול, מגיע לתל אביב!

"קראתי לאלבום אדריאן ת'אס כדי להוכיח כמה אתם לא באמת מכירים אותי"  אדריאן ניקולס מת'יו ת'אס, בעל שורשים ג'מאייקנים וגנאיים, נולד בשכונת עוני בדרום בריסטול שברובה אוכלסה על ידי לבנים. בגיל צעיר מצא עצמו מעורב בפשע ובכנופיות ואף ריצה עונש מאסר בגיל 17, באשמת רכישת שטרות מזויפים. "הכלא היה מצוין. אני לעולם לא אחזור לשם", אמר פעם בראיון. לאחר היציאה מהכלא, טריקי החל את דרכו בקולקטיב Wild Bunch, שבהמשך הדרך הפך ללהקת מאסיב אטאק, בה תפקד כאם.סי בשנותיה הראשונות, לרבות אלבום הבכורה "Blue Lines". ארבע שנים לאחר מכן, טריקי יצא עם אלבום הבכורה שלו כאמן סולו, Maxinquaye. האלבום זכה לתשבוחות מקיר לקיר על התמהיל המרתק שיצר בין היפ-הופ, דאנס, רגאיי ורוקנרול. הוא היה מועמד לפרס מרקורי וזכה באלבום השנה של המגזין NME.

בהמשך הוציא כמה מהאלבומים הקאנוניים והמשפיעים של האלטרנטיב הבריטי, כגון
Nearly God ובשנים האחרונות את Knowle West Boy (על שם השכונה בה גדל) וFalse Idols, שחולק את שמו עם הלייבל אותו ייסד במקביל. טריקי אף גילם תפקיד משנה בסרט הקאלט של לוק בסון, האלמנט החמישי.
קצרה היריעה מלפרט את שיתופי הפעולה של טריקי במירוץ השנים, אבל ביונסה, ביורק, פי.ג'יי הארווי וחברי הרד הוט צ'ילי פפרס הן רק קצה הקרחון. בתקליט החדש משתתפים שמות כמו מיקי בלאנקו, פרנסקה בלמונטה, נקה ובלה גוטי.

על הבאת טריקי לישראל אמונה חברת ההפקות נרנג'ה, אשר הפיקה בין היתר גם את הופעותיהם של פיט דוהרטי, צ'ט פייקר ואמנדה פאלמר בישראל.

לינק להאזנה לאלבום החדש

סרט דוקומנטרי קצר שליווה את הקלטות האלבום

מחיר כרטיס במכירה מוקדמת - 192 ש"ח/ 209 ש"ח בקופה
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי