אירועים היסטוריים

PSYCHIC TV

הופעה חד פעמית, היסטורית ונדירה מופע פותח - להקת "מוג'הידין"

שלישי
24/03/2015 פתיחת דלתות: 20:30
מחיר: 192 ש"ח

PSYCHIC TV בבארבי יום שלישי 24/03/2015 20:30
מופע עמידה
 
PSYCHIC TV בבארבי יום שלישי 24/03/2015 20:30


PSYCHIC TV

PTV מגיעים אלינו הישר לבארבי ב- 24 למרץ, 2015 להופעה חד פעמית, היסטורית ונדירה

מופע פותח - להקת "מוג'הידין" 

 PSYCHIC TV נולדה לראשונה באנגליה בשנת 1982, שנה לאחר סיום פעילותה של THROBBING GRISTLE . חצי שנה לאחר מכן השלים את ההרכב האקס-TG'er פיטר כריסטופרסון. כבר אז נחשבו ג'נסיס פי אורידג' ו- TG לחלוצי וממציאי המוזיקה התעשייתית.  יחד עם קבוצות כמו הוולווט אנדרגראונד, TG היתה ונשארה אחת מלהקות הרוק המשפיעות ביותר ב30 השנים האחרונות. אם עדיין לא שמעתם את המוזיקה שלהם, בהחלט הקשבתם למישהו שהושפע מהם. ג'נסיס וחבריו ל-  TGהושפעו מהוגי דעות, סופרים כגון ווילאם ס' בורואז, אמנים ויוצרי סרטים.

PTV הפיקה מוזיקה מהמטרידות והפרובוקטיביות ביותר בכל הזמנים. לגישתם החלוצית  להקלטה והפצת הצליל התעשייתי היתה השפעה עמוקה על ייצור מוסיקה מחתרתית והפצתה מאז. כבר מתחילת דרכה של PTV כמו עם TG, פרטי האריזה, השיווק ואורח החיים הקיצוני של חברי הלהקה היוו מרכיבים חיוניים בהצהרתם האומנותית. במהלך 14 שנות קיומם הפרועות, PTV  הקליטו ושיחררו עשרות אלבומים והופעות חיות, עובדה שהכניסה אותם לספר השיאים של גינס על הוצאת מספר האלבומים הרב ביותר בשנה אחת, מכל אמן אחר (אפילו אלביס!). PTV הפסיקו את פעילותם באמצע שנות ה -90 כאשר ג'נסיס עבר להתמקד במטרות מוסיקליות אחרות.   

בשנת 2003, Edley ODowd המתופף של TOILET BOYS להקת הרוק הניו יורקית האגדית ניסה , בעדינות אך בהתמדה לשכנע את ג'נסיס להצית מחדש את רוחה של PTV. Edley הצליח והם הופיעו לראשונה בדצמבר של אותה שנה.ההרכב החדש בראשות ODowd, יצא לסיבובי הופעות בארה"ב, אירופה ורוסיה ויוצר מוסיקה מאז.

ג'נסיס מכנה את ההרכב הנוכחי "כגרסה הטובה ביותר של PTV אי פעם ".

 מחיר 192 ש"ח במוקדמות/ 220 ש"ח בקופה 
בארבי
03-5188123
הנמל 1 נמל יפו, תל אביב יפו
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי