אירועים היסטוריים

Sun Kil Moon-מארק קוזלק

מארק קוזלק חוזר לישראל מצוייד בלהקה Sun Kil Moon

שבת
06/12/2014 פתיחת דלתות: 20:30
מחיר: 152 ש"ח

Sun Kil Moon-מארק קוזלק בבארבי יום שבת 06/12/2014 20:30
מופע עמידה
 
Sun Kil Moon-מארק קוזלק בבארבי יום שבת 06/12/2014 20:30
 


המון ווליום 

גאים להציג:

SUN KIL MOON

מארק קוזלק חוזר לישראל!  

הפעם מצוייד בלהקה, תחת השם Sun Kil Moon  ובהופעה בבארבי !

Sun Kil Moon הוא פרויקט הפולקרוק של מארק קוזלק, סולן וגיטריסט ה- Red House Painters, אחת הלהקות החשובות בתולדות האינדי האמריקאי. בשנה האחרונה הוציא מארק קוזלק את בנג׳י‏ תחת להקתו Sun Kil Moon. האלבום זכה לשבחים חסרי תקדים ונכלל בעשרת האלבומים הטובים של כל מגזיני המוסיקה הנחשבים, וכך קוזלק, בגיל 47, זכה לעדנה מחודשת שהביאה לו הרבה קהל חדש והרבה הופעות, ולצידן גם כמה התבטאויות לא פוליטלי-קורקטיות כפי שרק הוא יודע, כמו התקרית שבה "יצא" על קהל בקרולינה וקרא להם "Fucking Hillbillies", משום שסירבו להיות שקטים במהלך הופעתו, או כאשר נכנס לאחרונה בלהקת War On Drugs בפומבי בפסטיבל. זו תהיה הופעתו השלישית של קוזלק בארץ, לאחר שתי הופעות סולו מוצלחות ב-2012 ו-2013, אך זו תהיה הופעתו הראשונה בישראל תחת פרויקט Sun Kil Moon. בהופעתו בישראל ילוו אותו מייק סטיבנס בתופים, ניק זובק בגיטרה חשמלית וכריס קונולי בקלידים.

"מרק קוזלק הוא גאון אמיתי. אקסצנטרי. רגיש עד אימה. מי שלא מקבל את הצדדים השונים וה(לכאורה) סותרים שבו, לא יוכל להתאהב בו עד כלות, כמוני. קשה להבין אותו אבל קל להאמין לו. כל כולו רגישות קיצונית לכל תנודה, כל ניד וכל ניע סביבו.  הוא מנגן גיטרה (עם מיתרי ניילון) כמו אף אחד אחר, כמו ג'וליאן ברים אבל כזה ששר שירים.  המופע היה ארוך מאוד, למעלה משעתיים, איש עם גיטרה אחת ושני בקבוקי מים מינרלים שמצליח להחזיק קהל מרותק אליו". בועז כהן. 

אודות SUN KIL MOON :

Sun Kil Moon הוא פרויקט הפולקרוק של מארק קוזלק, סולן וגיטריסט ה- Red House Painters, אחת הלהקות החשובות בתולדות האינדי האמריקאי. הלהקה הוקמה ב-2002 בסן פרנסיסקו, קליפורניה אחרי שפרויקט ה Red  House Painters התמוססבעקבות דחיית הוצאת האלבום האחרון של Red House Painters Old Ramon, קוזלק התחיל להקליט חומרים חדשים תחת השם Sun Kil Moon, עם חברי הלהקה ג'רי וסל (בס) ואנטוני קוטסוס (תופים). האלבום Ghosts of the Great Highway יצא ב-2003 וזכה לשבחי המבקרים ואף הגיע למקום ה-1 במצעד תחנות הקולג' בארה"ב. האלבום השני של Sun Kil MoonTiny Cities, מ-2005, הורכב במלואו מגרסאות כיסוי לשירים של Modest Mouseב-2008  יצא אלבומם השלישי, April, שהוקלט עם הבסיסט/גיטריסט ג'וף סטנפילד, שחבר לקוזלק וקוטסוס. באלבום זה התארחו וויל אולדהם (Bonnie Price Billy) ובן גיבארדAdmiral Fell Promises, האלבום הרביעי של הפרוייקט מ-2010, הוקלט על ידי קוזלק לבדו, ומושפע ממוזיקה קלאסית לגיטרה עם שימוש בגיטרות עם מיתרי ניילון. קוזלק המשיך להקליט לבדו גם את Among the Leaves מ-2012.  האלבום השישי של Sun Kil Moon - Benji יצא ב-2014 וזכה לביקורות משבחות.

על ההפקה אחראית המון ווליום, חברת הבוקינג המייצגת ביומיום את האמנים המובילים ברוק הישראלי. מזה כמה שנים מייבאת המון ווליום מופעים של אמנים בינלאומיים קלאסיקות כמו The Fall ו-The Jesus and Mary Chain, לצד אמני האלטרנטיב Mojave3, Mark Kozelek ועד לקאטינג אדג' של האינדי-רוק העכשווי. 

מוצ"ש, 6.12, בארבי תל-אביב בשעה 20:30 (פתיחת דלתות)

מחיר : 152 ש"ח במכירה מוקדמת \ בקופות 169 ש"ח
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי