אירועים היסטוריים

ALLAH-LAS

להקת הגאראז' עם אלבומה החדש לראשונה בישראל

שלישי
04/11/2014 פתיחת דלתות: 20:30
מחיר: 122 ש"ח

ALLAH-LAS  בבארבי יום שלישי 04/11/2014 20:30
מופע עמידה
 
ALLAH-LAS  בבארבי יום שלישי 04/11/2014 20:30
 


 ALLAH-LAS 

להקת הגאראז'-סרף שחוגגת את הפסיפס התרבותי של קליפורניה מגיעה לראשונה לישראל, עם אלבומה החדש  orship The Sun

יום שלישי  04/11/14 

האללה-לאס הכירו כשעבדו יחד ב"אמאבה מיוזיק", חנות תקליטים אייקונית באל.איי. התקופה הזו הייתה מכוננת עבור הלהקה, שנולדה מתוך חקירה אינטנסיבית של סאונד, מוזיקה ותרבות קליפורנית. הם החלו להופיע ולגבש את צלילם הייחודי ב-2008 ורק כעבור שלוש שנים שיחררו את ה-7 אינץ' הראשון שלהם "Tell Me (What's On Your Mind)/Sacred Sands". שני השירים האלה גם מככבים באלבום הבכורה הנהדר, אוסף שירי פופ שמשיים, אשר מצליח לייצר את האשליה האולטימטיבית של להקת הגאראז' - חוסר מאמץ. בפועל, מדובר בהפקה מושקעת, עשירה ומיסטית כמו האזנה לצדף שמעטר את עטיפת האלבום. כשם שיר הפתיחה, "קטמאראן", דגם של יאכטה הבנויה משני בסיסים, האללה-לאס מתחבטים בשאלות הקלאסיות של זוגיות מול עצמאות, מערכות יחסים, הסתכלות אחורה והכמיהה להשתכשך בזרמי החיים בשלווה. על ריפי הגיטרה הפשוטים והמושלמים שלו, אלבום הבכורה של האללה-לאס תואר כ"יצירה שהיא נוסטלגית ועל-זמנית באותה מידה".

לאלבום השני,
Worship The Sun, האללה-לאס חזרו בוגרים ובשלים יותר, עם תובנות על החיים בדרכים, כלהקה. הם מטיילים בין הדמויות והאגדות שמרכיבות את האתוס של לוס אנג'לס - ביטניקים, אמנים, נוודים וגולשים, תוך שממשיכים לחקור את התמהיל הקלאסי של ג'אראז' רוק, פרקשן לטיני ופולק חשמלי. "סגוד לשמש", כפשוטו, הוא בבחינת שיר הלל למאור הגדול וכנראה פסקולו של סרט הגלישה הטוב ביותר שטרם הופק. באלבום החדש, מתחדד קסמה של הלהקה: פסיכדליה שנגזרת ממסורת של הדהוד על השתקפות, השפעה על רפלקציה, הנדמים שמותחים את מיקומה בציר הזמן עד אינסוף.
על הבאתם של אללה-לאס לישראל אמונה חברת ההפקות העצמאית נרנג'ה, האחראית בין היתר גם על הופעותיהם של הבלאק איינג'לס, דניאל ג'ונסטון וקאלטס בישראל.

מיקסטייפ היכרות: http://tinyurl.com/nnw7rse

האלבום החדש במלואו: http://tinyurl.com/qyvgo8g


מחיר כרטיס במכירה מוקדמת: 122 ש"ח / בקופה 139 ש"ח 
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי