בוב מארלי-יום הולדת 77  בבארבי יום חמישי 10/02/2022 20:30


בוב מארלי-יום הולדת 77

Bob Marley 77th birthday

חמישי
10/02/2022 פתיחת דלתות: 20:30
המופע יחל שעה עד שעה וחצי מפתיחת הדלתות

מחיר: 125 ש"ח
בוב מארלי-יום הולדת 77  בבארבי יום חמישי 10/02/2022 20:30
מופע עמידה
הרישום לאתר יעשה בעת הרכישה לרכישה

 

בוב מארלי

יום הולדת 77 

2022 Bob Marley 77th birthday
 
כל שנה, ביום הולדתו של בוב מארלי ב-6 בפברואר, ברחבי הכדור חוגגים את חותמו האמנותי שאין שני לו ואת השפעתו על התרבות העולמית. בחייו הארציים,  היווה בוב מארלי פורטל הומניטרי,  הוא נלחם בחוסר צדק בכל מקום בו שהה,  במילותיו העניק קול לחסרי הקול והשתמש בכוחות המוזיקלים שלו כדי לרפא את האנושות.  מילותיו לעולם יקראו להתבוננות מעמיקה ואיחוד, תחת הטענה שהדמיון בינינו, חזק מאי הסכמתנו. המנעד המוזיקלי האיייקוני, שפיתח במהלך 36 חורפיו הקצרים, התפתח מסקא לרגאיי, לרוק סטאדי ובסופו של דבר לתמהיל של שלושתם.  כזה שהפך בסופו של דבר, יחד עם הלוק השורשי עטוף ראסטות הפרא, לטריייד המארק היחודי שלו.  בוב היה  יחיד בדור. הוא חתר להעיר גם את המדכאים וגם את המדוכאים באמירה  מהפכנית הקוראת לשינוי, ובסופו של דבר, השיג זאת באמצעות טקסטים מעצימים וביטים שהם נצחיים.
 
ב 10 לפברואר  מספר ימים אחרי יום ההולדת שלו, לצד העולם כולו, גם בישראל מופק מופע  להנצחתו של המלך האגדי.  הערב הייחודי אשר החל בארץ בתחילת המילניום, והספיק לארח על במותיו, במהלך שש עשרה שנותיו, את טובי האמנים (ביניהם:  נצ'י נץ', טונה, חנן בן ארי, אליעד, מוש בן ארי, מוקי, מרסדס בנד ועוד רבים) , ממגנט אליו כל שנה אלפי חובבי מוזיקה מכל הארץ, מכל הגילאים ומכל הסוגים. כל אלה מגיעים לשמוע את צמרת המוזיקה בציון בשחזורים ואינטרפרטציות מסקרנות ללהיטיו הגדולים האהובים והמוכרים של המלך ביניהם:   ‘One Love', ‘No Woman No Cry' ‘Buffalo Soldier', ‘Easy Skanking' ‘Exodus. 
  .
השנה, לאחר כמעט עשור, לבקשת הקהל, הקולות האהובים מכל השנים באינטרפרטציות מגוונות לשיריו האלמותיים ומסריו הקוראים  לאחדות, אחווה, מרד ולשלום של מארלי,  חוזרים לבסיס האם מועדון הבארבי, אשר בין כתליו הקסם שהפך למסורת החל לבעבע. אמנם בוב מארלי כאן איתנו  בעיקר ברוחו אך המוזיקה שלו נצחית.  ובמילותיו האלמותיות הוא השאיר לנו מורשת שמזמינה את כולנו לראות את עצמנו ככלי להנעה של מסריו הקוראים לאהבה אחת.
 
מחיר 85 ש"ח למקדימים / 125 ש"ח לאחר מכן 
 בכדי לבצע הרשמה באתר יש צורך בהרשמה כדי להפוך למשתמש רשום וזאת בכדי להגן על פרטי הלקוח ואמצעי התשלום שברשותו.
אם אינך משתמש רשום תהליך ההרשמה יערך בעת הרכישה!
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי