ימן בלוז בבארבי יום רביעי 12/01/2022 20:30


ימן בלוז

Yemen Blues- We Belive ימן בלוז מציינים עשור- מופע חדש אורחת - אסתר רדא

רביעי
12/01/2022 פתיחת דלתות: 20:30
המופע יחל שעה עד שעה וחצי מפתיחת הדלתות

מחיר: 115 ש"ח
ימן בלוז בבארבי יום רביעי 12/01/2022 20:30
מופע עמידה
הרישום לאתר יעשה בעת הרכישה לרכישה

 

 Yemen Blues- We Belive

ימן בלוז מציינים עשור של פעילות בינלאומית במופע חדש ומארחים את אסתר רדא
חגיגת העשור
 
בניצוחו של רביד כחלני, יגיעו הימן בלוז לערב נדיר ורב משתתפים ויארחו את אסתר רדא והביג בנד של יונתן וולצ'וק. במופע החדש יבצעו הימן בלוז את השירים משני אלבומי האולפן וגם מבטיחים לחדש עם חומרים מאלבומים אשר יצאו ב 2022.כחלני אחד הפרפורמרים המוכשרים והכריזמטיים, מפליאים ימן בלוז לנווט בין חגיגה של שמחה מתפקעת מלאה בגרוב לבלדות מרטיטות לב. כל אלה הופכים את ימן בלוז לאחת הלהקות המרתקות והמהנות במוזיקה העכשווית אשר ממשיכה להצעיד קדימה את הסאונד המזוהה איתה, שמאות אלפי אנשים בשנים האחרונות ובכל העולם רוקדים אותו ואיתו  - שייק מרקיד בין מזרח ומערב, בין אפריקה לתימן. 
 
הפרויקט המוזיקלי "ימן בלוז", פרי חזונו של סולן ההרכב רביד כחלני, פרץ לתודעה עם אלבום בכורה שגרף הצלחה מסחררת ושם עולמי, ובישר למוזיקה העכשווית חוויה אודיטורית ובימתית חדשה ופורצת דרך. המרקם המוזיקלי הייחודי של ההרכב משלב מוזיקה תימנית-שורשית ופיוטים עתיקים לצד פאנק וממבו אפרו-אמריקאי בני זמננו.
אלבום האולפן השני של ימן בלוז, Insaniya, הופק על ידי המוזיקאי האגדי וזוכה הגראמי ביל לאזוול שהפיק בין היתר אלבומים להרבי הנקוק, מיק ג׳אגר ואיגי פופ.
 
מחיר 115 ש"ח  

בבארבי עובדים ע"פ התו הירוק

הכניסה למתחסנים, לבעלי נוגדני קורונה שחלו, ולנבדקים עם תשובה שלילית עד 24 שעות מראש

  אנו שומרים את הזכות לשינויים ע"פ החלטת הממשלה   בכדי לבצע הרשמה באתר יש צורך בהרשמה כדי להפוך למשתמש רשום וזאת בכדי להגן על פרטי הלקוח ואמצעי התשלום שברשותו.
אם אינך משתמש רשום תהליך ההרשמה יערך בעת הרכישה!
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי