יסמין מועלם בבארבי יום חמישי 09/09/2021 20:30


יסמין מועלם

בהופעה

חמישי
09/09/2021 פתיחת דלתות: 20:30
המופע יחל שעה עד שעה וחצי מפתיחת הדלתות

מחיר: 95 ש"ח
יסמין מועלם בבארבי יום חמישי 09/09/2021 20:30
מופע עמידה
הרישום לאתר יעשה בעת הרכישה לרכישה

 

  יסמין מועלם

בהופעה
אחרי שנת פריצה מטורפת, שבה כבשה את הלבבות עם אלבום הבכורה "אריה" , מגיעה סוף סוף יסמין מועלם אל הבמות, עם ההופעה שרבים כ"כ חיכו לה.
אם יש משהו שהיה מדבק יותר מהוירוס ההוא זה כנראה החיבוק המטורף שקיבלה מועלם  עם צאת להיט העל "מסיבה" ואחריו האלבום, שהפך את יסמין לאחת המוזיקאיות המדוברות
של 2020. עם שירים כמו "כמה מתוק" "ככה עדיף לי " ועוד. 
 
 גם ברגע זה מדובר באחד האלבומים מהמואזנים ביותר בסטרימינג בישראל,  שהביא את יסמין לתודעה של קהל רחב ונדמה שחצה כל גבול דמיוני בין ז'אנרים ונישות מוזיקליות. לאחר צאת האלבום וההצלחה יוצאת הדופן שלו שיתפה יסמין פעולה עם אמנים שונים בסדרה של סינגלים מדוברים ומצליחים , "זה בדם שלי" עם טדי נגוסה, "זמן לדיכאון" עם עטר מיינר
וקאבר השנה ל"אור הירח" עם טונה במסגרת פרויקט צו השעה.  עם עולם ההשפעות וההשראות מרגש שמתחיל מהילדות שלה בבית יפואי בו שמעו בוב מארלי בבוקר, אום כולתום בצהריים ומוצארט בערב -  ועד החיבור החזק שלה לעולמות ההיפ הופ, RNB  והפופ העכשווים, האלבום שרובו נכתב והולחן על ידי יסמין עצמה, מביא קול אותנטי חדש -  נשיות מרימה, חזקה, שנוגעת גם במקומות הפחות מדוברים בתרבות הפופ . סינגר סונגרייטרית על ביטים, עם  קול ממכר והפקה עדכנית ומחשמלת שמדברת אל הרגש, הלב ואל הרחבה.  
 
 
"יסמין מועלם היא השתקפות מדויקת של הרגע הנוכחי בפופ"(בן שלו,גלריה)
"עם אחד הלהיטים הגדולים של השנה, אלבום שהוכיח שמדובר בכישרון החדש הכי מעניין בסביבה וטון של כריזמה - יסמין מועלם היא אחת הנחמות המעטות של 2020"
(דנה ספקטור, 7 לילות)
"אלבום מבריק, מרגש וממכר לא רק בקנה מידה מקומי, אלא גם בינלאומי..., מועלם משמיעה בו קול של דור, ובעתיד הוא יוכל לשמש קפסולת זמן של הרגע והמקום בו נעשה"
(אבנר שביט, וואלה)
 
 
מחיר  95 שח
 
בבארבי עובדים ע"פ התו הירוק
הכניסה למתחסנים, לבעלי נוגדני קורונה שחלו, ולנבדקים עם תשובה שלילית עד 48 שעות מראש   
 

 
בכדי לבצע הרשמה באתר יש צורך בהרשמה כדי להפוך למשתמש רשום וזאת בכדי להגן על פרטי הלקוח ואמצעי התשלום שברשותו.
אם אינך משתמש רשום תהליך ההרשמה יערך בעת הרכישה!
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי