תמר אפק בבארבי יום רביעי 02/06/2021 20:30


תמר אפק

All Bets are Off מופע בכורה

רביעי
02/06/2021 פתיחת דלתות: 20:30
המופע יחל שעה עד שעה וחצי מפתיחת הדלתות

מחיר: 70 ש"ח
תמר אפק בבארבי יום רביעי 02/06/2021 20:30
מופע ישיבה
הרישום לאתר יעשה בעת הרכישה לרכישה

 

 תמר אפק

All Bets are Off
 
מופע בכורה 
 
מי שכונתה על ידי טיים אאוט תל אביב כ"אלילת הגיטרה של ישראל", חוגגת את צאת אלבומה החדש "All Bets are Off" בהופעה בבארבי. 
האלבום החדש יצא בלייבל האגדי Kill Rock Stars  (Elliot Smith, The Decemberists, Sleater-Kinney, Gossip, Bikini Kill), בלייבל האירופי Exag’ Records, ובלייבל הישראלי נענע דיסק. אפק פרצה לחיינו כסולנית והמנהיגה הבלתי נשכחת של "קרוסלה", ההרכב שעשה שמות על הבמות בארץ ובעולם. תמר תמיד הקדימה את זמנה ובמקביל ליצירה היא ייסדה את פסטיבל המוזיקה "חוצמזה", שהיה אחד מפסטיבלי השטח הראשונים בארץ, אירח הרכבים מעולים מהארץ ומהעולם וסלל את הדרך לפסטיבלים דומים שהתפתחו בהמשך דוגמת אינדינגב.
 
פרויקט הסולו הראשון שלה, האי.פי Collision שיצא ב 2014 סובב אליה לא מעט ראשים בתעשייה. מגיפת הקורונה אמנם שמה קץ לתוכניות של תמר לקיים הופעות בפסטיבלים יוקרתיים (SXSW, Trans Musicales festival, Treefort Festival), אבל מצד שני, פתחה אפשרויות לרענן כמה ביצועים והפקות של יצירות ישנות וחדשות, ואפשרה לה להתפנות להפקת קליפ לסינגל "Russian Winter". אפק שהפיקה את האלבום בעצמה, הקדישה חודשים רבים בעיצוב ה-Rhythm section שלו ובטיפוח היחסים בין הבס לתופים. בסיום סיבוב הופעות ארוך בארה"ב ובאירופה, בחרה אפק להקליט באולפן האגדי Daptone Records שידוע בהקלטת אמני Funk & Soul  כדוגמת שרון ג'ונס ואיימי ווינהאוס ז"ל.  האלבום החדש זיכה את תמר בתשומת לב יוצאת דופן בתקשורת הבינלאומית עם שבחים אדירים במגזינים נחשבים כמו The Guardian, MOJO  ו – Uncut Magazine ולהשמעות בתחנות הרדיו הבולטות בארה"ב. 
 
בימים אלה, כשאנחנו מחדשים את חיי התרבות, זוהי הזדמנות להחיות את ההתרגשות מהופעות הרוק של פעם ולהרגיש שוב את זרימת הדם בעורקים. כשתמר אפק עולה על הבמה היא מבעירה את כל מה שעומד בדרכה והמופע פשוט מרהיב. מנגינת הגיטרה שלה, עם סאונד שכבר הכניס כמה אנשים לשוק שהם עדיין לא יצאו ממנו, ועד סלסת הקצב החריף שלה שכולל את דוד גורנשטיין על התופים ואור דרומי על הבאס. 
  
מחיר 70 ש"ח 

  ***בבארבי עובדים ע"פ התו הירוק - הכניסה למתחסנים ולבעלי נוגדני קורונה שחלו***

ייתכנו שינויים ע"פ החלטת הממשלה

ייתכנו שינויים עקב החלטת הממשלה

(המופע מוגדר כרגע ישיבה ייתכן ויהפוך לעמידה עקב כך )

 

 

 
בכדי לבצע הרשמה באתר יש צורך בהרשמה כדי להפוך למשתמש רשום וזאת בכדי להגן על פרטי הלקוח ואמצעי התשלום שברשותו.
אם אינך משתמש רשום תהליך ההרשמה יערך בעת הרכישה!
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי