קוסטה קפלן בבארבי יום שני 20/07/2020 20:30


קוסטה קפלן

מופע השקה לאלבום הבכורה

שני
20/07/2020 פתיחת דלתות: 20:30
המופע יחל שעה עד שעה וחצי מפתיחת הדלתות

מחיר: 55 ש"ח
קוסטה קפלן בבארבי יום שני 20/07/2020 20:30
מופע ישיבה
הרישום לאתר יעשה בעת הרכישה לרכישה

 

קוסטה קפלן

מופע השקה לאלבום הבכורה

 קוסטה קפלן מגיע לאלבום הסולו הראשון שלו כשהוא כבר דמות משמעותית ומדוברת במוזיקה הישראלית החדשה - אחרי שני אלבומים כסולן והיוצר המרכזי בלהקת ״חיה מילר״ ("לא קורה הרבה שעל משעולי הרוק שלנו עולה להקה שיש במוזיקה שלה גם תבונה וגם יצר, גם אנרגיה וגם מסר, גם הומור וגם רגש, גם מיקוד וגם חספוס נונשלנטי." בן שלו, "הארץ"), עבודה משותפת כגיטריסט, כותב ומפיק מוזיקלי עם מוזיקאים אחרים (הילה רוח, זאב טנא, רם אוריון ועוד) והופעות במועדונים ופסטיבלים ברחבי הארץ עם הלהקה שמלווה אותו בשנתיים האחרונות.

שירי האלבום (שהופק ביחד עם אורי קוטנר, חבר להקה ונגן באלבום ובהופעות) מתאפיינים בצליל אנרגטי, מחוספס וסוחף שנותן מקום למילים הייחודיות בלי לוותר על רוחב היריעה של העולם המוזיקלי העשיר שמשלב בין גיטרות רוק וקאנטרי, בס - תופים וסינתיסייזרים ששואבים השראה ממוזיקה אלקטרונית וההגשה הישירה, החשופה והכנה של הטקסטים. בהופעה שירי האלבום מקבלים מימד נוסף של דחיפות ואנרגיה שמגביר את המתח של השירים לשיא והופך כל אחד בקהל למשתתף פעיל.
 
מחיר 55 ש"ח / 70 ש"ח בקופה 
 
מהעיתונות: 
קוסטה קפלן צועק נפלא, ומזכיר עוד פעם שהוא אחד הרוקרים הכי מעניינים בישראל. (נדב מנוחין, ״וואלה״)
 לקוסטה קפלן יש עברית מרהיבה לא פחות מהשליטה שלו בגיטרה החשמלית. הטקסטים שלו שנונים, מפתיעים וחכמים (עמי ברנד, ״כלכליסט״)
" אלבום פנטסטי...  בעשור האחרון קפלן השמיע באופן עקבי את אחד הקולות המושחזים והרלוונטיים ביותר שיצאו מזירת המוזיקה העצמאית בארץ" (בן שלו, ״הארץ״)
 בכדי לבצע הרשמה באתר יש צורך בהרשמה כדי להפוך למשתמש רשום וזאת בכדי להגן על פרטי הלקוח ואמצעי התשלום שברשותו.
אם אינך משתמש רשום תהליך ההרשמה יערך בעת הרכישה!
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי